Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy dudur van a kutya szeme...

Egy dudur van a kutya szeme alatt, mi lehet a probléma? Másnak is tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tegnap este vettük észre, hogy van egy dudor a kutya szeme alatt. Egész kemény... Eddig biztos nem volt ott.

Három napja volt dokinál, ott volt vizsgálat (nem emiatt) és ott semmi betegségre utaló jelet nem vettek észre.

Brobiotikumot szedett az elmúlt napokban.


Amúgy a kedve meg az étvágya jó, de nagyon kétségbe vagyok esve. Elég drága a doki és az elmúlt vizsgálaton is 20-ezret hagytunk ott ezért előbb itt kérdezem hátha más is tapasztalt ilyet..

Persze ha nem múllik el kénytelenek vagyunk visszavinni.



Képet kommentbe csatolom, jobb oldalt a szeme alatt látható a pukli.


A válaszokat előre is köszönöm!


2020. jún. 18. 10:49
 1/4 A kérdező kommentje:
2020. jún. 18. 10:50
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tályog.

Ezt az állatorvos fél perc alatt kifakasztja (Belevág szikével, hogy a genny kijöjjön) majd fertőtlenítés után mehet is haza


Okozhatja harapás, idegen tárgy a bőr alatt, stb.

2020. jún. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, kutyámnak pont a hétvégén lett ilyen a feje, vasárnap délután. Szarul is volt kicsit. Hétfőn elvittem dokihoz, a foga okozza valoszinuleg. Megnézte, kívülről szépnek tűnik, de a gyökerénél lehetnek problémák.


Kapott antibiotikumot és fájdalomcsillapítót, ezt 5 napig kell szednie. A dudor hamar lement, de végig kell szedni az antibiotikumot. Ha nem javul, vagy visszajön a dudor akkor röntgen+altatás+foghúzás..

2020. jún. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem a kis fogacska okozza a problémát 😅
2020. jún. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!