Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most komolyan en vagyok a...

Most komolyan en vagyok a kegyetlen allattarto?

Figyelt kérdés

Van egy kutya a mi tombunkben es nagyon szeretik egymast az en kutyammal. De ha csak a haz elott setalunk, mindig osszegabajodnak a porazok, azert en probalom magam mellett tartani az enyemet, de a masik gazda mindig engedi, hogy az ove rohangaljon ossze-vissza, es korbetekerje az en kutyamat a porazzal.


Tegnap este egy reten talalkoztunk veletlen, a ket kutya megint megorult egymasert. O elengedte a porazrol, mert azt mondja, hogy nem megy el, de ennek az volt a vege, hogy jatszani kezdett az en kutyammal, aki porazon volt, es ezert elkezdett engem cibalni.. szoltam neki, hogy tegye vissza porazra, amit azonnal meg is tett, majd megkerdezte, hogy miert nem megyunk at egyutt a kozeli kutyafuttatoba, ahol en is el tudom engedni a kutyamat. Majd kiveseztem neki, hogy mi nem jarunk oda, mert az en kutyam ha bemegyek oda csak leul mellem a padnal es nem mozog semmit. Porbalta feszegetni, hogy de a ket kutya egyutt jatszana, de en azt hiszem jobban ismerem az en kutyamat, es tudom, hogy nem fog futkoraszni.


Ezt nem akarta elhinni a masik gazda, mert hogy a reten lathatoan jatszani akart az o kutyajaval es kegyetlen allattartonak nevezett, amiert sose engedem el, hogy mas kutyakkal jatszon, pedig lathatoan akarna. De hiaba mondom neki, hogy a kutyafuttatoban nem mozogna..



#kutya #Kutyafuttato
2020. jún. 28. 09:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
92%

Én se értem mit vesztettél volna ha megpróbálod.


Elég barátságtalan vagy az irományod alapján. De ezek után szerintem úgyse fog nagyon oda menni a másik kutyás. Majd keres másik kutya barátot.


Amúgy nem mindenkivel viselkednek ugyanúgy a kutyák. Én minden nap járok futiba és van amikor az enyém is csak mászkál meg nem foglalkozik egyikkel sem, van néhány akikkel meg le se lehetne lőni.

Az is számít, hogy te ilyenkor mit csinálsz. Lehet ha csak leülsz mint egy fa azt hiszi a kutyád, hogy ott nyugodtan kell lenni. Mászkálj, futkározz vele stb

2020. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát mikor egyedül van a kutyám a futtatón ő is mellettem ül :D


De mikor van kutyapajti akkor velük foglalkozik.


Nem tudom mit veszítettél volna, nem hogy örülnél,hogy van a kutyádnak játszó pajtása.


Én is volt hogy séta közben találkoztam egy párral és kutyájukkal, pórázon egész jól elvoltak,de nyilván kényelmetlen,hogy rángat a kutya. Megkérdeztem nem jönnének el a futtatóba,hogy a kutyák had játszanak. Eljöttek 2 órát rohangáltak az ebek.

Mi is örömmel néztük a kutyák meg bandáztak egy jót.


Szerintem picit negatív voltál ebben a történetben.

Mondjuk én ha a futtatóban viszem a kutyám nem ülök le,hanem járkálok ha egyedül vagyunk dobálom a labdát,botot. akadály pályákon vezetem végig. Így is tartalmasan telik, nem azért viszem futtatóra,hogy üljünk.

2020. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy kegyetlen, de szerintem te is lehettél volna rugalmasabb.

Sokszor, ha nincs társaság, az én kutyám sem szaladgál egyedül a futiban, csak körbeszimatol, pisil, kakil, de ha van kutyapajti, akkor megy a játék ezerrel, és lefárasztják egymást.

2020. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!