Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacsit milyen gyakran lehet...

Tacsit milyen gyakran lehet fürdeni?

Figyelt kérdés
4 hónapos a törpe tacsim és kb 2 hónapos kora óta két hetente, néha hetente is megfürdetem. Nagyon élvezi, de azt hallottam hogy ha sűrűn fürdetem akkor hamarabb kap el fertőzéseket mikor sétáltatom. Azért fürdettem ennyiszer mert kertes házban az udvarba eléggé össze koszolta magát. Hányszor kellene egy hónapba?

2020. júl. 1. 18:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
10%
A doki nem tanácsolta, hol olvastad ez? előírta 😉 van különbség.Csak a szálkásról tudok nyilatkozni, annak a szőrét/bundáját pedig csak nyírással lehet tönkre tenni azaz elpuhítani. Na tényleg itt lezártam, mert olyannal szót váltani aki tájékozatlan és nem is hajlandó utánajárni más állításának, de arra időt tud szánni, h ellenezze, lealacsonyító. Kérdezőnek annyit, ha felelős gazdi, nem laikusokat kérdez, hanem a megfelelő orvosnál, bőrklinikán tájékozódik. Ez kb olyan, h erre tekerd a kullancsot, mert menetes fejű 😂😂
2020. júl. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
86%
11: te nem bírod elviselni ha valaki ellentmond? Irritál hogy vége a vitának.
2020. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

3-as/9-es vagyok.

Semmi olyasmit nem írtam, hogy tanácsolta, hol olvastad ezt? :D

A válaszod többi állítását pedig nyugodtan magadra veheted, ugyanis az egyetlen dolog, ami lejött a részedről, az a tájékozatlanságod.

2020. júl. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Én havonta szoktam, nyáron mikor sokat úszik (van h naponta) ritkábban, mert nincs rá szükség annyiszor. Az előző hozzászólásokban említették a douxot. Én annak a vattakorongjával (Pyo, care) szoktam áttörölni naponta, hidratál, elpusztítja a baktériumokat, tisztít. Volt néhány kutyám, a németjuhásztól kezdve, káj, corgi, tacsi, akár kint laktak akár bent, rendszeresen voltak fürdetve, nem volt hátránya.
2020. júl. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 3/9-es!

Akkor írni nem tudsz, mert ezt írtad, akárhogy olvasom: tanács!!! 🤪


9/14 anonim ***** válasza:

86%

Hármas vagyok, a "bevált tapasztalatod" pedig enyhén szólva aggodalomra ad okot. Az biztos, hogy állatorvos, tenyésztő ilyen tanácsot nem ad.


Kedves előtte szóló!

De elbírom viselni ha valakinek eltér a véleménye, ezzel semmi “gond”, de azt ne jelentse ki senki főleg hasra ütésre, h nekem mit mondott egy doki

és több tenyésztő is! Ennyi.

2020. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem vagy képes értelmezni, amit olvasol, mert akárhogy nézem, sehol nem látok benne semmi olyasmit, hogy a te állatorvosod neked ezt mondta! :D
2020. júl. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Feladom! 😘
2020. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem mintha itt nagyon lett volna más választásod. :D
2020. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Elég visszaolvasni miket írtál és meghazudtoltad önmagad 😂 ilyen emberrel nem is érdemes, ez nem választás kérdése 😉
2020. júl. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

De azért azt nem tudod megírni, hogy mivel van a problémád. :D

Gondoltam.

2020. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!