Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacsit milyen gyakran lehet...

Tacsit milyen gyakran lehet fürdeni?

Figyelt kérdés
4 hónapos a törpe tacsim és kb 2 hónapos kora óta két hetente, néha hetente is megfürdetem. Nagyon élvezi, de azt hallottam hogy ha sűrűn fürdetem akkor hamarabb kap el fertőzéseket mikor sétáltatom. Azért fürdettem ennyiszer mert kertes házban az udvarba eléggé össze koszolta magát. Hányszor kellene egy hónapba?

2020. júl. 1. 18:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Problémám nincs! Mivel lenne? Az nem probléma, h eltér a véleményünk, főleg egy ilyen halálosan komoly témában, h hányszor fürdessük a kutyát. Ne azt, h mit, hanem, h ki. Mivel nem ismerjük egymást pont leszarom csak rohadtul ráérek. Értelmezési problémáid neked lehetnek, mert mindent leírtam már ezzel kapcs. A kutyámnak nem kell ennyiszer elmondani a dolgokat ;) de látom te is ráérsz. Naponta egyszer válaszoltunk egymásnak vagy mondtunk valamit, ami senkit nem érdekel, szerintem még minket magunkat sem, csak miért ne. Valamivel zárd le, fűzz hozzá valami nagyon frappánsat és örülj, h tied az utolsó szó. Szép estét!
2020. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: akkor én ezennel hivatalosan és ünnepélyesen lezárom ezt a vitát. Ámen!
2020. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
21: Csakhogy ez nem vélemény kérdése. Valótlanságot állítottál, erről nincs mit vélekedni.
2020. júl. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem sérti az önérzeted, jobban hiszek egy orvosnak és az évek alatt látottaknak/tapasztaltnak, mint neked. Tartsuk magunkat a 4-es utolsó hozzászólásához sztem. Te is azt csinálsz a kutyáddal amit akarsz és én is. A tájékozatlanság nem ok a hülyeségre. De csökönyös csak azért is embereket nem az én dolgom meggyőzni. Nem is akarom. Ennyire azért nem unatkozom 😉
2020. júl. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Csakhogy amint mondtam, épeszű orvos ilyet nem mondana. Az orvosnak ahhoz kéne tartania magát, amit tanult és ilyesmit sehol nem taníthattak neki.
2020. júl. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!