Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A sóskától remeghet így a...

A sóskától remeghet így a kiskutyám????

Figyelt kérdés

Tápon él, de ma este a vacsoranal apukám adott neki sóskát. A kutyám élvezte, megette. En mérges voltam,de ez most mellékes.


Azt mondtan négy nagy evőkanállal adott neki. Elotte en mar megetettem táplál. A kölyökkutyam elvonult aludni, de most egyfolytában remeg alvás közben. En meg forrok az idegtol,hogy ez mi??????

Másra nem tudok gondolni, mint a sóskara. Vagy ez nagy hülyeség? Inkabb mástól?


Ugye nem pusztulhat el????

Tudom csökkenteni a remegeset???



#sóska #Kutya remegés
2020. júl. 2. 21:24
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Hogy van???
2020. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lenne egy jó minőségű tápot választani neki és csak azt etetni vele.

Ha válogatós nem baj, le lehet szoktatni.

Tedd le elé a kaját, ha befejezte, vedd el a maradékot. Ne adj mást, se nasit a következő etetési. Akkor megint add a tápot, ha otthagyja, élvezed. És így tovább. 3-4 nap után hidd el, nem fog válogatni.

Érdemes lenne erre szoktatni, mert nem tesz jót a gyomrának, az állandó válogatás. Ráadásul csak játszik veled, mert tudja, ha nem eszi, amit kap,akkor keversz hozzá valamit. Hidd el,egy kutya se fog éhen halni, amíg van előtte kaja

2020. júl. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!