Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A sóskától remeghet így a...

A sóskától remeghet így a kiskutyám????

Figyelt kérdés

Tápon él, de ma este a vacsoranal apukám adott neki sóskát. A kutyám élvezte, megette. En mérges voltam,de ez most mellékes.


Azt mondtan négy nagy evőkanállal adott neki. Elotte en mar megetettem táplál. A kölyökkutyam elvonult aludni, de most egyfolytában remeg alvás közben. En meg forrok az idegtol,hogy ez mi??????

Másra nem tudok gondolni, mint a sóskara. Vagy ez nagy hülyeség? Inkabb mástól?


Ugye nem pusztulhat el????

Tudom csökkenteni a remegeset???



#sóska #Kutya remegés
2020. júl. 2. 21:24
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
14%
8 hetes... hmm, miota van náld?
2020. júl. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
23%
8 hetes..hmm, lehet, hogy nem is a kva sóska a probléma oka?
2020. júl. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

"Sajnos kedvenceink számára a rebarbara is mérgező, a leveleiben lévő kalcium-oxalátnak köszönhetően. Ez az anyag a sóska leveleiben is ott van, és olyannyira károsítja kedvencünk ideg- és emésztőrendszerét, hogy kezelés nélkül halált is okozhat. Ha kertünkben fellelhető ez a finomság, és kutyánkon észleljük a jellegzetes tüneteket, mint a remegés és az ingerültség, haladéktalanul vigyük az állatorvoshoz!"


Idezet innen: [link]

2020. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
:( mi lett?
2020. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
Hogy van?
2020. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Hogy van a kutyiiiii?????
2020. júl. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%
nyilván nincs semmi baja a kutyának. ez megint egy szokásos "gyakoris" műbalhé volt
2020. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Bocsanat a kesei valaszert!

El is feledtem ide valaszolni nektek!

Kedves Utolsó, belőled árad a jóindulat!


Koszonom az érdeklődést, miutan ide irtam, nem sokra ra a kutyám hányt. Mar valószínű a remegés alatt is jott ki belole, csak nem vettem eszre, mert a kanapé oldalához bújt be es ott talaltam hányást aznap reggel.


Másnap reggelre mar jol volt. Doki azt mondta ez nem a soska miatt volt!! A kutyának valószínűleg apa puposan, nem sajnálva adta a soskat a kis méretéhez es valószínű a tejeset nem bírta megemészteni. Tegnap éjszaka szinten ugyanez volt, folyamatosan hányt, pedig nem is kapott tejeset. Doki se tudja mi lehet ez valójában. :/

2020. júl. 9. 15:12
 29/32 anonim ***** válasza:

Mit kap enni a kutya egyébként?

Érdemes lenne másik dokival is beszélni

2020. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Száraztápot kap. Igaz, mar a harmadik félét etetem vele, lehet ez se tesz jot gyomranak. Nagyon rosszevő, ezert keverek neki neha bele egy keves konzervet is. Meg adok neki majdnem minden nap almát, mert szereti.

Apa viszont neha dob neki ezt-azt, ő azt vallja,hogy a kutyának nem műkaja(táp) kell.

Amugy doki eleg fiatal, en is gondolkodom,hogy egy tapasztaltabb doki jobb lenne,aki látott mar sok mindent a hosszu prakszisa alatt. /Ne értsetek felre, nem akartam szakmailag lenézni a kora végett,raadasul tudtam,hogy fiatal doki lesz a választottam. /

2020. júl. 9. 20:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!