Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A sóskától remeghet így a...

A sóskától remeghet így a kiskutyám????

Figyelt kérdés

Tápon él, de ma este a vacsoranal apukám adott neki sóskát. A kutyám élvezte, megette. En mérges voltam,de ez most mellékes.


Azt mondtan négy nagy evőkanállal adott neki. Elotte en mar megetettem táplál. A kölyökkutyam elvonult aludni, de most egyfolytában remeg alvás közben. En meg forrok az idegtol,hogy ez mi??????

Másra nem tudok gondolni, mint a sóskara. Vagy ez nagy hülyeség? Inkabb mástól?


Ugye nem pusztulhat el????

Tudom csökkenteni a remegeset???



#sóska #Kutya remegés
2020. júl. 2. 21:24
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
22%
ennyitől nem lesz baja, nyugi. ahhoz egy egész sóskaföldet kellene lelegelnie. babákat is etetnek sóskafőzelékkel, nekik se lesz bajuk. sőt
2020. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Jezusom!!!! Ne mar!

Ezt nem hiszem el! :((

Pedig azt momdta nem adott neki sokat, Ennyitol itt lenne a baj?

Nagyon koszonom,hogy angol oldalon is utananeztel!! Hívom allatorvost.

2020. júl. 2. 21:43
 13/32 anonim ***** válasza:
15%
8 hónapos kortól ehetnek a babák hetente egyszer, és akkor bőven nem másfél kilós egy gyerek, hanem 8-10 kg...
2020. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem inkább legyél megijedve, mint hogy reggel holtan találd szegényt. Kívánom, hogy ne legyen semmi baj. Keresgélek még addig, hátha találok valamit. Erről egyébként még én sem hallottam, csak most, hogy írtad. Nem közismert, ez tény. :(
2020. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
84%

#14 Most újat mondok, de egy ember - hiába kisbaba - szervezete nem ugyanolyan, mint egy kutyáé.

A kutya jelenleg veszélyben van, ha nem értesz hozzá, akkor ne írj fals infót. A kutyának mihamarabb orvosra van szüksége.


Kérdező, SOS vidd dokihoz!

2020. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
90%
Attól, hogy a településeden nincs ügyelet, az állatorvosi kamara honlapján fent vannak a megyeileg (területileg) ügyeletes dokik elérhetőségei. Egy telefont megérne.
2020. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
88%
Hol laksz helyileg?
2020. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
80%
mennyi idős kutyus egyébként?
2020. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Hivtam a dokit. Nem veszi fel. Még tovabb próbálkozom, mert felek,hogy baj lesz reggelig. Itt sajnos nincs ügyelet, Veszprem megye.

Idebujt hozzam. Nem remeg most, ez most eleg biztató.

2020. júl. 2. 21:55
 20/32 A kérdező kommentje:

8hetes.

Beszéltem egy állattenyésztovel, mert orvost nem ertem el. Azt mondta,ha nem remeg egyfolytában, csak időszakosan, akkor nincs akkora baj. Valószínűleg a tej sem tett neki jot a gyomranak, valamiféle reakció lehet.

Hatalmas tanulság,hogy nem adunk kutyának mindent, ugy mint az embergyereknek. Remelem Holnap reggel is virgoncan ébreszt. Koszonom a segítségeket!!

2020. júl. 2. 22:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!