Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki segítene mit tudnék...

Valaki segítene mit tudnék csinálni a kutyámmal?

Figyelt kérdés
A kutyám nagyon hangosan ugat és már a szomszédok is sokat szóltak! Engem is idegesít éjszaka az ugatása valamit tenni kellene! Etetve itatva van rendszeresen szóval nem amiatt ugat, de mondjuk erre nagyon nem is gondoltam. Nagyon szeretem a kutyát, de mostanában már nem is fogad szót néha még meg is vadul. Nem szeretném állatmenhelybe vinni se semmi ilyesmi. Keverék kan kutyáról van szó aki kb. másfél éves. Kutya iskola vagy mi jöhet szóba? Előre is köszi a válaszokat!

2020. júl. 5. 17:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm 9-es!
2020. júl. 5. 22:40
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor hogy lettek kölykök?!
2020. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy kirakod a kertbe hogy farassza le magát az nem elég. Foglalkozni kell vele, neked kell lefarasztani, nem abban bízni hogy majd megoldja. Ez kb olyan mintha egy kisgyereket otthon hagynal egyedül, hogy majd el játszik magának. Szerintem azert ilyen kezelhetetlen mert fel akarja magara hivni a figyelmet.
2020. júl. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!