Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz gazdi vagyok?

Rossz gazdi vagyok?

Figyelt kérdés

Sétáltatás közben a kutyám meglátott messziről egy másik kutyát és korábban sose látott módon begőzölt, veszettül el kezdett ugatni és húzni.


Rászóltam, fölé álltam, de semmi nem vált be, így mikor már percek óta örjöngött, a fenekére csaptam és rászóltam hogy “elég”.


A járókelők néztek egyet, és most azon őrlődök, hogy rossz gazdi vagyok-e... sosem csinált ilyet korábban


2020. júl. 8. 19:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Jól csináltad
2020. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 viki994567 válasza:
93%
Szerintem ezert nem vagy az megkell nevelni🙂
2020. júl. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Sajnos egyébként nem használt, folytatta tovább.. totál el vagyok keseredve és gyengének érzem magam. De remélem igazatok van
2020. júl. 8. 19:46
 4/31 anonim ***** válasza:
2%
igen! én iet nem csinálnék!
2020. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
22%

Mi kutyasuliba jarunk, mert a kiskutyam nem tud szepen setalni sem :)


Nem vagy rossz gazdi, viszont szerintem legkozelebb probald inkabb magadra vonni a kutyus figyelmet - hulye hangok, csorogj valamivel, jutalom falatot huzd el az orra elott es ha rad figyel add oda, dicserd meg vagy a kedvenc jatekat vedd elo... :) sok sikert!

2020. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Volt nálam jutalom falat de nem akartam hogy azt higgye, hogy ezt a viselkedést jutalmazom.. :/
2020. júl. 8. 19:54
 7/31 anonim ***** válasza:
1%
Az nem jó.. nem érdemled meg a kutyát. Szegény kutya.
2020. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
90%
Ezert adod oda csak akkor, ha rad figyel szepen, es nem csaholas/vadulas kozben! :)
2020. júl. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
87%
Nem nagyot ütöttél rá gondolom, na meg muszáj volt fékezni próbálnod, el is szabadulhatott volna...láttam már durva kutya harcot, simán maradhat ott valamelyik, főleg amilyen ideges volt, ahogy mondtad.
2020. júl. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%
Tuti nem ütöttél rá nagyot, ahogy kérdésedből ítélve nem hinném, hogy olyan gazdi vagy, akitől félne a kutyája. Nem tettél kárt benne, így nem vagy rossz gazdi.
2020. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!