Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most én rossz "gazdi" vagyok?

Most én rossz "gazdi" vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy magyar vizslám és szeretem, imádom, rengeteget foglalkozom vele és az életem adnám érte. Viszont álmom egy leonbergi kutya már nagyon rég óta. És gondolkodtam azon, hogy vennék egyet, de félek, akkor már nem jutna elég idő a kutyára, tekintettel arra, hogy szinte a nap 24 órájában vele vagyok. Bendi (így hívják :D) már 5 éves, szóval nem is az van, hogy egy kölyökkori játszótársat hoznék neki. Mi a véleményetek?
2016. nov. 30. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Először is tisztázzuk:


Van napi 24 óra.


Te nem alszol, nem dolgozol, nem tanulsz, nincs semmi más elfoglaltságod, csak a kutyával foglalkozol szinte napi 24 órán át?

2016. nov. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt írtam, hogy vele vagyok. Egy szobába alszik velem, a munkahelyemből kifolyólag megtehetem, hogy ott legyen folyamatosan, jó, wc-re meg fürdeni nem jön velem de egyébként igen, szinte mindig velem van, vagy épp elérhető közelségben, hallótávolságban.
2016. nov. 30. 23:23
 3/7 anonim válasza:
0%
24 órán át ölelgeted és nem vagy kulancsos meg bolhás?
2016. nov. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy ölelgetem. Most itt fekszik tőlem 2 méterre a fotelban. Ha kimegyek pl a konyhába, vagy bárhova, akkor ha kedve tartja jön velem, ha nem nem. Munkahelyen főként mezőgazdasági munkát végzek, velem tud lenni, mindig bóklászik körülöttem. Kétlem, hogy többet simogatnám mint más, ölelgetni meg bújni nem szoktam belé, nem a párom, csak a kutyám. :)
2016. nov. 30. 23:27
 5/7 anonim válasza:
0%
rossz Dobby, Dobby rossz manó, rossz rossz rosssz
2016. nov. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokan tartanak 2-3-4 vagy még több kutyát is. Ha szeretnél még egy kutyát, a lehetőségeid is engedik és a vizslád is kontrollálható, megfelelően szocializált, miért ne lehetne?
2016. dec. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Hát nézd, mi 100%, hogy nem fogjuk tudni megmondani, hogy lenne-e elég időd két kutyára. Ezt sajnos magaddal kell megbeszélned :)
2016. dec. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!