Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám egy idióta!?

A kutyám egy idióta!?

Figyelt kérdés
1 éves ivartalan lány kutyám egyszerűen nem bírja ki este pisilés nélkül. Nem minden nap, de hetente 1szer biztos felkelt, olyankor anyumék is felkelnek, és nehezen vissza alvósak ezért már el akarják adni a kutyát. Pedig minden nap este 11kor viszem ki utoljára, 8 után már nem kap vízet, és reggel 7kor már lent vagyok vele, sztem ki kéne bírnia!!! Olyankor felverem a házat, a körme csattogása, ahogy rázza magát, a kulcs, a póráz az ajtó stb. Nem akarom anyumék lelki beszédét, hogy minek kellett kutya ezért, csak hiba volt, kell neki másik gazdi stb. Egyébként ilyenkor mindig adok neki inni először, hátha csak szomjas, nem hinném, hogy éhes lenne, egyrészt azért sosem szól másrészt meg nem is nagy evő. Már rég szobatiszta, de már úgy érzem néha jobb lenne ha bepisilne a szobámba, legalább anyáék nem hallanák, hogy felkelünk

2020. júl. 11. 02:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De ha nem figyelek rá akkor semmit nem alszom, mert 10 percenként felkelt. Azóta beszéltünk az orvossal mert mellettünk van a nyaralója. Azt mondta, hogy ha napközben nem kell 130szor kimennie akk nincs baja :/
2020. júl. 12. 18:46
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy idióta nem a kutyád.

Amikor vállaltad, tudhattad volna hogy nem egy plüss kutyád lesz hanem egy élőlényről kell gondoskodnod, akinek vannak alapvető igényei. Nem fog robotként viselkedni. Te is akkor eszel/iszol amikor megéhezel/megszomjazol. Így jársz wc-re is, nem? A többi igényedről nem is beszélve. Tényleg másik gazdi kellene szerencsétlen kutyának.

2020. júl. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12 A tulajdonos nem idomított, mint egy kutya. ;)
2020. júl. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát, ha szerinted idomítás kérdése hogy mikor jön rá a szüksèg vagy az éhség egy kutyàra...
2020. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14 A gazdával összevetésre írtam.

Napközben hosszabb ideig kibírja. Lehet etetés idejét át kellene helyezni.

De valószínüleg éjszaka unatkozik. Este nincs elégé lefárasztva.

2020. júl. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!