Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy legyen egy kutyánk?

Figyelt kérdés
Az anyukám macskás, szóval ez magyon nehéz dolog...Vala.iért nagyon rá lettem kattanva a kutyákra, nem tudom miért. Talán nem olyan lehetetlen a dolog, de csak a kínai meztelen kutyáknál.

#kutya #állat #macska #szülő #meggyőzés #Felelősségteljesség
2020. júl. 11. 23:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Hány éves vagy? Mennyit foglalkoznál a kutyával egy nap? Milyen érvekkel próbáltad meggyőzni?
2020. júl. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Kígyót tarts, sokkal aranyosabb és érdekesebb
2020. júl. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
2# Náladnál biztosan.
2020. júl. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%

1. Gyereknek nem való kutya.

2. Valójában a szülő kutyája lesz - ő fogja nevelni, sétáltatni, takarítani utána, ő fizeti az oltást, féreghajtást, etetést, kutyasulit, orvost.

3. Kutyát csak akkor lehet bevállalni, ha a családban mindenki akarja.

4. A kutyatartás költséges! Havi 30-40.000 ft-ot alsó hangon rá kell számolni!

5. Hatalmas felelősség! Ha csak sétálgatni és szeretgetni akarod, hörcsögöt vegyél! Minden kutyának (a kínai meztelennek pláne) munka kell!

2020. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
A kutya majdnem az egyik legkényesebb állat, ami ráadásul sokáig élni is fog, tehát gyerekként inkább ne akarj. A nagyobb testvérem kapott egy kutyát, még mikor iskolás volt, most dolgozik, kb. semmi ideje nincs rá, és persze az én nyakamon maradt a kutya is... Szóval gyerekként inkább ne.
2020. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
4-es és az 5-ös válaszolóval nem értek egyet. Én 17 évesen kaptam a kutyámat, igaz, csak 1 éve van meg, de sosem hanyagoltam el, én etetem, én itatom, én foglalkozok Vele. Napi 18-20 órát együtt vagyunk azóta is, és ez nem fog változni. Nem szabad általánosítani.
2020. júl. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Azért ennyire ne legyél benne biztos. Nővérem is így volt vele, majdnem 5 évig folyamatosan vele volt meg foglalkozott vele, aztán lett barátja, meg munka, és ennyi volt a kutya.
2020. júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
7-es, volt már barátom, ugyanúgy a kutyusommal voltam, mindenhova vittem, és 3-an aludtunk. Ha lesz a jövőben párom, és nem tetszik Neki a dolog, akkor ennyit rólunk...
2020. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%

Tok jo volt gyerek fejjel, hogy volt kutyam ... sokszor kaptam szoba fogsagot mert nem voltam tul jo gyerek ... ilyenkor nem mehettem sehova, csak kutyat setaltatni :)


Egesz gyerek koromban kutyat setaltattam ... imadtam. Ma mar venember vagyok, de most is van kutyam es most is allandoan kutyatsetaltatok :)


Szerintem ha megszeretned puhitani a szuleidet, akkor beszeld ra oket, hogy nezzetek egyutt kutyas filmeket (nagyon sok jo film van) ... aztan ha erzed, hogy mar egy picit megpuhultak, akkor csak siman mond meg nekik, hogy nagyon szeretned ha lehetne egy kutyusod. Igerj meg fut-fat, hogy jo baratja leszel a kutyadnak es gondoskodsz rola ... ES TEDD IS IGY.


Ennyi.

2020. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

Egy jo kutya magabiztossagot ad, ha jo gazdija leszel az kotelessegtudatra tanit, ha sokat setalsz vele az kimozdit a monitor elol.


Jo dolog ha egy gyerek komolyan szeretne kutyazni.

2020. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!