Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy legyen egy kutyánk?

Figyelt kérdés
Az anyukám macskás, szóval ez magyon nehéz dolog...Vala.iért nagyon rá lettem kattanva a kutyákra, nem tudom miért. Talán nem olyan lehetetlen a dolog, de csak a kínai meztelen kutyáknál.

#kutya #állat #macska #szülő #meggyőzés #Felelősségteljesség
2020. júl. 11. 23:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb gyerek akar valamilyen állatot, ez nem meglepő. De ha nem vagy a szüleidtől független, és ők nem akarják, fogadd el. Nekem is felnőttként lett kutyám, amikor már saját lakásomban éltem és volt időm és pénzem, hogy megfelelően tudjak gondoskodni róla. Ha nagyon kutyázni akarsz, menj önkénteskedni menhelyre.
2020. júl. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
29%
Próbáld megbeszélni vele,hogy ez neked milyen fontos.Ha mindegy,milyen fajta,akkor esetleg megbeszélhetnéd vele,hogy egy kis termetű kutyust örökbe fogadhatnátok.Úgy talán sikerül meggyőznöd,ha azt is elmondod neki,hogy gondoskodni fogsz a kutyusról.Sétáltatni,etetni, játszani fogsz vele.
2020. júl. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
vegyél tengerimalacot
2020. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
48%
kutyas filmeket mutass nekik es igerd neg hogy foglalkozni fogsz vele de tedd is meg es ennyi
2020. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
74%
Az én anyám is macskás volt, amíg nem kaptunk egy kiskutyát. Eredetileg az enyém volt, de aztán anyám elvitte néha magához, aztán megszerette, hozzánőtt, annyira megszerette. Sokat sétálnak, simogatja, dédelgeti, vele alszik. Én csak addig vagyok jó pajti a kutyusnak, míg anyám nincs itthon, ha hazaért már hopp és én el vagyok felejtve. Tisztán látszik, hogy ki is a gazdi. :D Egyébként a kutyus hatására anyám elég pozitív változásokat élt át, addig valamilyen szinten maga alatt volt, most mindig ha valami rossz történik, akkor jaaa nincs is rossz kedvem, mert itt van a kutyám. Szóval ja. Örülök anyám kutyájának.
2020. júl. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!