Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha hosszabb időre elutaztok...

Ha hosszabb időre elutaztok kire bízzátok a kutyátokat?

Figyelt kérdés

1 hónapról lenne szó és messzire utazom. A kutyát nem tudom vinni,de azt sem tudom kire bízhatnám addig.

Vannak ismerősök de nem tudom foglalkoznának e vele rendesen stb.

Család,barátok kilőve.

Olvastam kutyapanzióról is,ezek tényleg megbízhatóak?

Személyes tapasztalatok érdekelnének,vagy jó ötleteket szívesen fogadok.


2020. júl. 14. 10:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem pesti vagyok sajnos. 200 kilométerre élek onnan :(
2020. júl. 14. 11:11
 12/14 anonim ***** válasza:
43%
Egyelőre nincs ilyen gondom, de ha sehogyan nem tudnám megoldani, akkor az Ebsziget Kutyapanzió az egyik, amit lehetőségként figyelembe vennék. A tulaj ugyanonnan fogadott örökbe kutyát, ahonnan én, és úgy látom, jól bánnak a vendégkutyákkal.
2020. júl. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%

Szia!


Én sem szívesen adom be sehova, szerencsére ritkán kell itthon hagyni. Olyankor a sógorom átjön bentlakással, tehát itt van vele végig, napközben intézi az ügyeit, de így nincs tovább egyedül, mint egyébként.


Irtó nagy mázlim van vele, agglegény, szívesen jön. Ha panzióba vinném, akkor biztosan hosszas beszoktatással, 1-2 próbaéjszakával.

2020. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,ment a zöld mindenkinek.

A legjobb nekem is az lenne ha valaki addig be tudna költözni és így a kutya is a saját helyén lenne illetve,a házra is figyelve lenne.Viszont hiába vannak kutyás ismerőseim nem merném rájuk bízni. Nem bántásból de ők nagyon lazán veszik az egészet,azt se figyelik fel eszik e valamit a földről stb. Tudom én sem vagyok könnyű eset,de féltem na :)

Már arra is gondoltam,hogyha esetleg mégis egy családtagra bízom akkor majd skypeon "felügyelem" mikor a tablettát adja be nehogy gond legyen :D

Ne kövezzetek meg érte :D

2020. júl. 14. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!