Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szívférges a kutyánk, mi tévő...

Szívférges a kutyánk, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
A minap derült ki hogy a felnőtt kutyánk szívférges. Lenne egy kezelés ami (iszonyat drága) de talán kitudja gyógyítani a kutyát a betegségből. Nincsen sok pénzünk de az anyukám minden képpen szeretné a kutyánknak a kezelést. Megértem, hogy nagyon sokat jelent neki a kutya, mert nekem is, igazából vele nőttem fel és nagyon szeretem. De 10-ből 1 esetben gyógyulnak ki ebből a betegségből, úgyhogy a kendvencünknek valószínüleg már csak hetek hónapok vannak hátra, ezért én nem szívesen fizetném a kezelést mivel alapból szinte semmi esély ,hogy meggyógyítja, másrészt pedig nincsen annyi pénzünk. Mi a helyes megoldás? Fizetni a méregdrága kezelést és talán TALÁN kigyógyul belőle vagy pedig elaltatni?

2020. aug. 3. 19:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
48%
A szívférgesség ma már remekül kezelhető/gyógyítható attól függően milyen stádiumú. Úgyhogy hajrá!
2020. aug. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

Akinek nincs még annyi pénze sem, hogy a tesztet és a havi védelmet kifizesse, ne tartson kutyát! Ez nem mentség, hogy "jaj, szegény felelőtlen gazdinak egy vasa sincsen a kutyájára"!

És megint csak: védekezni KELLETT VOLNA! De a kérdező fentebb írta, hogy ő szimplán nem akart védekezni a szívféreg ellen. De persze, azért csak védjük szegénykét.

2020. aug. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
82%

Aki itt fröcsög a szívféreg elleni védelemről, az nem fogja fel, hogy már mindegy? Ezzel a fröcsögéssel segítesz most szerencsétlen kutyán?

A gazdái minden bizonnyal szörnyen érzik magukat.

2020. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
14%
A gazdái szörnyen érzik magukat? A gazdái tudtak a szívférgességről, csak nem védekeztek ellene! És a gazdái tudják, hogy a kutya emiatt most meg fog halni, csak nem akarnak rá költeni!
2020. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!