Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket nem irritálnak a kis...

Titeket nem irritálnak a kis állatok?

Figyelt kérdés

Van itt összesen 3 darab cica +2 ami néha megjelenik.

Meg 2db kiskutya.


A 3-ból 2 a főcicának a gyermeke, itt fialt le.

Eredetileg 4 volt de abból 2-t elvittek a cica mániás ismerősök.


És a 2 maradék kiscicából az egyik úgy tesz mintha félne tőlem. De a másik az nem. A főcicát semmi se érdekli, talált egy rongyot az egyik széken és azon fekszik egész nap.


De nem is ez a lényeg, mert ezek a cicák rám se mernek nézni.


De az egyik kiskutya folyamatosan bámul.

Én úgy nevezem hogy "man in black" kiskutya, mert úgy néz ki mint abban a filmben.

A másik ki se mer jönni a házából.


Szóval ez a kiskutya mindig folyamatosan bámul. Mindig néz.

Ha nem nézek rá akkor oda jön elém, és direkt bámul. Ha esetleg le ülök a kertben.


Ez nem most kezdődött. Kb 2 hónapja.


És azóta folyamatosan bámul mindig engem néz, alig pislog.


Mit akar?!


Minden megvan nekik, a legjobb tápokat kapják. Többi állat örülne neki ha ilyen minőségi ételeket kapnának!


Nem értem hogy mit bámul mindig...


2020. aug. 5. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
mi van ha figyelmet akar? simogatod? játszol vele? lehet eteted de a állatok is vágynak a figyelemre :D
2020. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Milyen tapot kap?

Pedigreet?

2020. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Néha meg simogatom.


De hogy pontosan mi a baja azt nem tudom.


Néha egy picit úgy teszek mintha megverném, de nem hiszem hogy ezért haragszik rám.

2020. aug. 5. 18:52
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Hogy kerültek oda a cicák és a kutyák?
2020. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
A kutya a figyelmedre,a ranezesedre vagyik meg a simogatasodra torodesedre. A szeretetre. De gondolom a szuleid teged csak etettek es soha nem olelgettek vagy simogattak.
2020. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdeztem, hogy kerültek oda, mert a kérdésed úgy szól, hogy : ,,Titeket nem irritálnak a kis állatok?"


és itt nincsenek kis állátok csak úgy :D

2020. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Ivartalanítsd főcicát, és akkor nem csinál "irritáló" kicsiket.
2020. aug. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem gyűlölöm meg nem is szeretem a pici kis állatokat.


Nem tőlük várom a szeretetet amit nem kapok meg, mint 1-2 ember.

2020. aug. 5. 19:44
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A kutya rengeteg generáción keresztül az ember mellett él. Emiatt elvesztette néhány farkas-vonását, és alkalmazkodott az emberhez.


Például az állatoknál a szemkontaktust dominancia kifejezésére használják, a másik szemébe bámulás kihívást jelent.


Az embernél a szemkontaktus egy alap dolog, ha nem csinálunk semmi mást közben, akkor mindig a másik szemébe nézünk, ha beszélünk vele.


A kutya is ilyen lett, szemkontaktussal igyekszik felvenni a kapcsolatot az emberrel.


Emellett figyel téged, olvassa minden apró rezdülésedet (a kutyák profik az emberi testbeszéd értelmezésében), próbálja kitalálni hogy hogy érzed magad, minden oké-e.


Valamint az embert tekintik vezérnek, figyel hogy kap-e valami feladatot :)

2020. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt esküszöm nem értem? Ezek a te állataid? Ha nem, akkor mit keresnek ott? HA igen, akkor meg miért nem értesz hozzájuk minimálisan sem?
2020. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!