Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nőstény vagy hím kutyát...

Nőstény vagy hím kutyát válasszak?

Figyelt kérdés
2020. aug. 13. 11:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
33%
Nostenyeknek sokkal kevesebb a problemaja az idegen kutyakkal ... es termeszetesen ivartalanitani kell.
2020. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
42%

Bírom, hogy csak két lehetőség van, de akármelyiket írja ide valakk lepontozzák.

Gondolom nem a hasukra ütöttek, hanem a személyes tapasztalataikat írják le.

2020. aug. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 25-ös. Én pontozokle mindenkit mert nem tecik nekem ezek a válaszok. Tégedet 33 százalékig vitelek le
2020. aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
82%

Hát én a jelölgetést kan kutyás gazdiktól hallottam, mentettnél és kölyöknél is leszoktatás kell hozzá, a szuka kutyámnál eleve nem volt miről leszoktatni. Lehet, hogy itt van olyan, aki mást tapasztalt, én az ismerős gazdik elmondása alapján tudok nyilatkozni, sajnálom, ha valaki számára ez nem hasznos.

Egyébként meg az ivartalanítás fontos, ha valaki nem tenyésztő.

2020. aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
39%
#26 most miért kamuzol, hogy nem tudsz írni???
2020. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Én egy dominánsabb kutyát szeretnék.

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__10644269-hog..

Ezt is én írtam ki. Annyit tudok, hogy van egy fekete nőstény, egy fekete hím és egy barna hím.


A műtét mennyire viseli meg a kutyát?

2020. aug. 13. 15:46
 27/28 anonim ***** válasza:
82%
A mentett szuka kutyám ivartalanítás után pár héttel került hozzám a fajtamentéstől. Annyira viselte meg, hogy mivel a műtét miatt le volt kopasztva a hasa, és pont tél volt, ezért jobban fázott, és ruhát kellett rá adni, egyébként félhosszú szőrű, azóta visszanőtt rendesen a hasán is a bunda, és a következő télen már nem kellett ruha neki a hideg miatt. Ezt leszámítva egyáltalán nem viselte meg a műtét, nagyon szépen eldolgozták. Azért azt hozzáteszem, hogy nála nem volt nehezítő tényezőként mondjuk daganat, de egy ismerősöm idősebb szuka kutyáját már daganattal együtt ivartalanították, neki az életét mentette meg az ivartalanítás, jobban meg is viselte.
2020. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
88%
ainek nincs 2 csilagja legalább azt nem kell komolyan venni
2020. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!