Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit ehet egy 8 hetes amerikai...

Mit ehet egy 8 hetes amerikai staffordshier terrier?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

azt amit más 8hetes kölyök.

konzerv, száraztáp (áztatva), házikoszt (akár főzhetsz is neki).

2010. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akitől vettem ,azt mondta főzzek neki tejbegrizt felestejből mert eddig is azt kapott!! bár számomra ez picit túlzás! nem fog fosni tőle?
2010. aug. 4. 21:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tejet ne adj neki.Akkor már tudjuk honnan van, ha ilyesmivel etette...
2010. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! Nehogy azt adj neki! Vegyél neki valamilyen prémium tápot, ha tudsz (de, ha nem tudsz, akkor a tejbegríznél még a tesco-s táp is jobb) és eleinte áztatsd be, amíg nem váltja le a fogait. A csomagoláson rajta van az adagolás.
2010. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

nem értem a tejbegrizzel mi bajotok van.

a kutya ha higítva kapja a tejet nem lesz semmi baja tőle. nekem álltorvos javasolta mikor kicsi volt a kutyák hogy vízzel higított langyos cukros tejbe apritsak kenyeret. és tényleg szereti és az ég világon semmi baja nincs tőle. ha jól van elkészítve akkor nem árt (persze nem napi kajának gondolom). ha végig azzla etette akitől hoztad akkor itt az ideje új ízeket megismertetned vele.

2010. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze egy pici kutyának lehet jó. No de egy ekkora kölyök abból szerinted hogy éljen meg?? És lehet hogy megeszi és nem lesz tőle semmi baja, de hogy nem is jó neki az tutit. Kérdező minőségi kölyöktápot vegyél neki, vagy főzz.
2010. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
kiskutya mint kölyök. nem mint kisnövésű
2010. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt rám érted? Én azt mondtam egy pici, pár hetes kutyának még csak-csak jó lehet de egy ekkora kölyöknek már nem hinném hogy túl sokat használna...
2010. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
az enyém 7 hetsen került hozzám. szóval ő se volt már olyan kicsi. és ez a kutya is 8 hetes. még azért köze van a tejhez (ha ez nem is oylan tej,de legalább még nem szilárd és langyos.)
2010. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég kevés tápértéke,vitamin és ásványianyag-tartalma van a tejbegríznek egy kölyök számára.
2010. aug. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!