Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom jól nevelni a...

Hogy tudom jól nevelni a kutyám? Örökbe lett fogadva, és a kapuszabályt tanítanám, de nem is hallgat rám, ha szolítom rám se figyel, állandóan rám ugrik nem képes lenyugodni, még ha rá kiabálok sem.

Figyelt kérdés
Nem akarom megütni, de néha olyan, mintha más nem segitene. A kapuszabályt ugy tanótom, hogy kikötözöm, és amikor elszadna akkor rá szólok, de szalad tovább, olyankor visszahúzom és lecseszem, ha néha megáll a kapu előtt, akkor kap jutalomfalatot, de nem fogad szót egyáltalán, kölyök kutya, lehet én csinálok valamit rosszul, de nem tudom mit. Ha jól csinálja dícsérem, ha nem akkor lecseszem.

2020. szept. 1. 20:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Az alapoktól kellene kezdeni, nem rögtön helybennaradással és kapuval. Kutyaiskola?

Miven egy évet volt menhelyen vélhetőlen nem ismeri az emberrel való együttélés szabályait, most még nem tisztel, ezért nem is figyel rád. Ezt segítenének rendbe rakni egy suliban, hogy a kutyád megtanuljon rád figyelni, és utána jönnek a feladatok.

2020. szept. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
18%
Sorrendisegi szabalyok betartasa utan automatikusan kovetkezik,h nem megy ki a kapun....
2020. szept. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
93%

Ahhoz, hogy ez kivitelezhető legyen, ahhoz kéne ám egy közepesen jó helyben maradás...


Utolsó... nem lehetne, hogy ne írd oda ugyanazokat a fszságokat minden egyes kérdéshez? Igen, tisztában vagyunk vele, hogy a te kis buksidba 3 dolog fér bele összesen: futtasd, birkóztasd, sorrendiség. Tudjuk, érted?! Nem kell többé leírnod, majd odaképzeljük! Köszi, hogy eldugulsz végre!

2020. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát ha most én elkezdeném leírni a kutya nevelés részleteit holnap estig itt ülnék es regény lenne.


Nézz kutya nevelős sorozatot. A "póráz két végén"t ajánlom

2020. szept. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!