Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennél, ha valaki beszólna...

Mit tennél, ha valaki beszólna, hogy nem lehetne máshol sétáltatni a kutyát?

Figyelt kérdés

Családi házas övezet...


Haladunk előre, egy háznál lévő kutya kb már akkor ugat, amikor elindulunk, pedig nem is lát, annyira idegbeteg :D


És kiszól rám a nő, hogy nem lehetne, hogy máshol sétáltatom a kutyám? :D


(este 8 óra)


2020. szept. 9. 20:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
nem, csókolom. magának is szép estét
2020. szept. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Átgondolnám, hogy lehet-e, és ha nem, megmondanám neki.
2020. szept. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Ilyenert nem szolhatnak rad. Mondjuk annyit megtehetsz a bekesseg kedveert, hogy kicsit nagyobb ivben kikerulod azt a kerites szakaszt, de ennel jobban nem kell az ilyen helyzetekkel foglalkozni. Nem is kell meghallani es nem kell meg visszaszolni sem.
2020. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
az út másik oldalán mentem, teljesen...
2020. szept. 9. 21:16
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehetne, hogy a szomszéd szocializálja, megnevelje, vagy bevigye a házba a kutyusát? Szerintem is hagyd figyelmen kívül, nem te vagy a hunyó.
2020. szept. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Aki beszólt, annak a kutyája is őrjöngött, meg a közvetlen szomszédjuké is ... mindegyik ilyen idegbeteg... Konkrétan 4 nagy családi házzal arrébb voltunk amikor már rákezdett...
2020. szept. 9. 21:31
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Engem szó szerint elküldött egy férfi a pits@ba, amikor el merészeltünk menni a kutyussal az utcában! Pedig nem én tehetek róla, hogy az ottani kutyák őrjöngenek. (Az enyém csak csöndben sétál, rájuk se hederít, és még siettünk is, hogy hamar az utca végére érjünk.) Azóta nem merek arra menni! Csak az a baj, hogy ha másfele mész, nagy eséllyel ott is ugyanúgy ugatnak majd az unatkozó kerti kutyák. Szóval nem nagyon tudsz mit tenni. Mert mi van, ha minden egyes utcában valaki beszól, és mindet szó nélkül hagyod a béke kedvéért? Akkor az ember egyáltalán ne is sétáltassa a kutyáját? Inkább nevelnék meg az ott lakók a saját kutyáikat (vagy szólnának a szomszédjuknak, hogy neveljék meg a sajátjaikat), ahelyett, hogy az arra sétálókat utasítgatnák, hogy szerintük hol nem szabad kutyát sétáltani!
2020. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
hát igen.. amugy én másfele nem tudok menni, mivel akihez megyek, ott lakik az utca végén :D
2020. szept. 9. 21:34
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
Ja, és talán ha ők is sétáltatnák szegény kutyáikat, mint más gazdi, akkor nem lennének olyan idegbetegek. És akkor nem kellene beszólogatni azoknak, akik jól csinálják, és foglalkoznak a kutyáikkal.
2020. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
gondolhatod mennyit foglalkozik az öregasszony a kutyával :D (farkaskutya) odarakták aztán van :D
2020. szept. 9. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!