Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennél, ha valaki beszólna...

Mit tennél, ha valaki beszólna, hogy nem lehetne máshol sétáltatni a kutyát?

Figyelt kérdés

Családi házas övezet...


Haladunk előre, egy háznál lévő kutya kb már akkor ugat, amikor elindulunk, pedig nem is lát, annyira idegbeteg :D


És kiszól rám a nő, hogy nem lehetne, hogy máshol sétáltatom a kutyám? :D


(este 8 óra)


2020. szept. 9. 20:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
Csak azért is arra vinném napjában többször is
2020. szept. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
igen, én is arra jutottam, hogy mostantól arra megyünk mindennap
2020. szept. 9. 21:48
 13/22 A kérdező kommentje:
és visszafele is :D szóval az napi 3-4 x 2 alkalom
2020. szept. 9. 21:48
 14/22 anonim ***** válasza:
89%
Kozteruleten arra mesz a kutyaval ,amerre akarsz. Hivjon rendort es panaszkodjon neki. Majd kirohogik.
2020. szept. 10. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
76%

Én már csak azért is arra vinném.

Ha zavarja a saját kutyája ugatás a vigye be.

2020. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
86%
Nekem egyszer szóltak be, mikor 12 voltam és pont öntudatos korszakomat éltem, visszaszoltam, hogy nevelje meg a kutyáját, nekem gyerekként sikerült, neki is mennie kell felnőttként és amúgy meg kezdjen el foglalkozni vele, az is sokat segíthet a problémáján. :)
2020. szept. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
90%

Tettesd süketnek magad és sétálj tovább. A közterület ugyanúgy a tiéd is, mint az övé és egyikőtök sem formálhat rá kizárólagos jogot.


Különben előre mondom, hogy kutyásként még sok ilyen apró incidens fog érni, a legjobb az, ha nem foglalkozol velük. Én egyszer szóltam csak vissza, amikor egy öreg tata megpróbált belerúgni a kutyámban, amikor melléértünk.

2020. szept. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
91%

Velem is volt már ilyen. Az egyiknél nem reagáltam rá, értelmetlen lett volna (kattant az ürge, másokat is fenyegetett már azzal, hogy kiengedi rá a kutyáját, ha még egyszer arra sétáltat). A másik esetben nekem is volt saram, mert épp azt próbáltam megtanítani a kutyámnak, hogy ilyenkor ne "szóljon" vissza akkor sem, ha az unokahúgommal sétálunk, a kutyám meg visszaugatott, ezért ott helyben kezdtem nevelni. Erre a nő elkezdett velünk rikácsolni, hogy miért heccelem a kutyáit, közöltem, hogy épp a sajátomat nevelem, a kiabálásra a kislány is elkezdett sírni, úgyhogy teljes lett a hangzavar.

Azóta is rendszeresen sétálok ezekben az utcákban, a kutyám már rég nem ugat vissza, de kerítés mögött lévők még mindig őrjöngenek.

2020. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Igen ez nálunk is probléma volt, mert mindig visszaugatott, de már oda sem néz...
2020. szept. 10. 16:33
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

A kutyásokat mindig mindenért csesztetik, a legkisebb az, hogy arra kért ne arra sétálj.


Ha látják a kezeden az előkészített kutya kakis zacsit akkor is szóvá teszik, hogy "Szedd fel a kakit utána".

Nagy kutyásoknál mindenki beugat a szájkosárért, és jogszabályról papolnak amikor abban rohadtul nem az van, hogy minden nagy kutyára kell. Tömegközlekedésen (kicsire is nagyra is) és harapós kutyára kell adni.

Parkok többségénél sehol tábla, hogy nem mehetsz be kutyával, futtató is van benne, de azért oda-oda szólnak, hogy ne vidd be.Kérdem én (az átlag emberek buta logikája alapján) akkor hogy juss be a futtatóig, reptesd a föld felett?

Nem is a te kutyád kakil valamerre mégis utánad szólnak, hogy nem szetted fel és képes még kamera mellett is (saját példa) azt szajkózni a látszólag több napos kaki mellett, hogy azt a te kutyád hagyta ott.


Meg sok hasonló, az embereknek nincs jobb dolga. Gyerekes szülőkbe nem mernek kötni, mert a legtöbb anyuka elég vérmes, egy csapat gyerek nem hagyja magát, idősek anélkül is pampognak, hogy oda szólnál, de a kutyások barátságos kinézetűek, beléjük rúgni kell párat..

2020. szept. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!