Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a menhelyrő...

Miért csinálja ezt a menhelyről elhozott kutyus?

Figyelt kérdés

Csütörtökön hoztam el a menhelyről egy keverék kan kutyust. Nem kölyök már, lassan 1 éves. 1 hete minden nap jártam le a menhelyre sétáltatni + etetni, hogy mielőtt elhozom megszokjuk egymást. Vettem neki egy fekhelyet a nappaliba, úgy terveztem, hogy ott fog majd aludni, napközben meg kint lehet a kertben. Az első éjszaka, miután aludni menten fogta magát, és bejött a szobámba. Nem csinált semmit, csak bejött, lekefüdt a papucsom mellé és ott aludt velem. És minden este ezt csinálja, úgyhogy már behoztam a fekhelyét is a hálóba, hogy ne a földön aludjon. Ezzel végleg elcsesztem és mindig a hálóban akar majd aludni?


A másik dolog, hogy a menhelyen azt mondták, hogy valami idiótától mentették ki az almot, aki verte meg éheztette a kutyákat. Mikor alszik, akkor elég gyakran nyüszög, mintha sírna álmában vagy rosszat álmodna. Ilyenkor rosszat álmodik? Ezzel mit lehetne kezdeni?


2020. szept. 13. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért megy be, mert ott vagy és ott biztonságban érzi magát
2020. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nem cseszted el, majd ha összecsiszolódtok, mer majd nem csak melletted aludni. egyelőre szokatlan neki az új környezet, melletted érzi magát biztonságban.


a rossz álmokkal nem tudom, mit lehet kezdeni. bízzunk benne, hogy elmúlik..

2020. szept. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Miss Endzsi ***** válasza:
83%
Szegényke, majd megszokja a házat.
2020. szept. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem cseszted el, értelemszerűen melletted érzi magát biztonságban. Arra fihyelj, hogy azért tanuljon meg egyedül is maradni. De nincs azzal baj, hogy bemenne.


Nem feltétlen rosszat, de intenzíven álmodik. Vannak olyan emberek akik dumálnak álmukban, négsem rosszat álmodnak.

2020. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A közeledben akar lenni, bízik benned, ez nem baj, sőt, könnyebb lesz rehabilitálni, ha megvan a kötődés. Nem cseszted el. Majd szépen alakul.
2020. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Aludjon csak ott az agyad mellett. Igy erzi,h vegre van gazdija. Nagyon nagyra ertekeli,h kivetted onnan. Nem akar elvesziteni. Ragaszkodik hozzad. Anyam sinteres kutyaja is igy van vele.


Orulj ennek!!


Nyuszoges: majd egy ido utan megszokja ,h szereted,eteted,foglalkozol vele ,biztonsagban van es nem fog rosszat almodni. Aludjon veled. Ott erzi magat biztonsagban!! Neh kirakd a kertbe. Igenyli a jelenleted. Add meg neki ezt a biztonsagot es oromet!!!


A kutya akkor boldog,ha a gazda mellett lehet fizikailag.

A legnagyobb buntetes,ha kizarod a kertbe tavol toletek.


Nekem is kozel azonos korban erkezett a kutyam es o is mellettem alszik azota is. Pedig o rendes csaladbol jott.

2020. szept. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is szokott "csipogni" álmában pedig mindig is jó élete volt. Nem biztos hogy rosszat álmodik, lehet csak kerget/ugat valamit.


Van kiságya, de sose alszik ott. Kb 6 helyet váltogat folyton ahol feküdni szeret.

Amúgy csak akkor rontottad el ha úgy tervezted, hogy kitiltod a kutyát a halóból. Én pl azt is megengedem hogy a lábamnál aludjon de csak néha jön fel kevés időre.

2020. szept. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Orulj neki, hogy ennyire elfogadott a kutya es bízik benned. Termeszetesen azert megy be hozzad, mert veled erzi magat biztonságban, valoszinu nem szeretne elvesziteni es ezert jobb ha ott van melletted.


Kutyafekhely tok jo dolog (a kereskedonek) … az en kutyam sem hasznalja :)

2020. szept. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!