Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elsőéves egyetemisták: megy...

Elsőéves egyetemisták: megy veletek a kiskutyátok az új városba? Ad valaki tanácsot nekem? (bővebben) FONTOS!

Figyelt kérdés

Van egy yorkim, nagyon szeretem a kisördögöt. :D

Másik városba kell mennem egyetemre, 200 km-re itthonról. Csak pár ismerős lány van, akikkel lakhatnék, de a tulaj nem enged kutyát, macskát. :((

Úgy gondoltuk anyummal, hogy egy hónapot velük töltök kutyus nélkül (addig ő itthon marad édesanyával), ezalatt megismerem a várost, embereket, a tulajt még megpróbálom meggyőzni személyesen is, ha nem megy, keresek új lakást.

Szerintetek ez így jó??

Vagy mit csináljak???

A kutyusom nagyon szomorú lesz nélkülem? :(


2010. aug. 7. 09:04
1 2 3
 21/25 Akiteki ***** válasza:

20:06

Majd intézkedünk, hogy Cegléden is legyen orvosi egyetem, és akkor az én lányom is haza tud jönni minden nap.

Addig elvagyok itthon a kutyákkal. Ja, nem jó, mert nálunk közös mindegyik.

2010. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
hát, és amikor hazajársz, folyton magaddal
2010. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

hát, és amikor hazajársz, folyton magaddal fogod cipelni? és amikor egyetemen leszel? otthon nem maradhatna?

én is fel szeretném vinni, de mi van amikor egyetemen vagyok? és 200 km nem kevés...ezért gondolom át én is ujra.

2010. aug. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
bár szerintem én is fel fogom vinni, csak itthon megszokta h szaladgálhat, a lakás meg nem tul nagy, de drukkolok. utolsó válaszadó voltam.
2010. aug. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Nehéz egy ügy... :(

Majd első hónapban meglátom milyen lesz a helyzet, de azt szeretném, ha velem jönne...

Puszi mindenkinek és köszi a válaszokat!

2010. aug. 10. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!