Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki hogyan fárasztja le a...

Ki hogyan fárasztja le a kutyáját?

Figyelt kérdés
Járunk agiliti suliba de az csak heti 3 nap. Olyan típusú kutyák akik bírnák vele a tempót nincsenek a környéken, a labdát elég hamar megunja. Így ötletek kellenének mert a napi 4 séta úgy látom nem elég neki, legalábbis este nem igazán alszik.

2020. szept. 24. 20:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Nálunk van egy hatalmas hátsó kert, oda kiszoktam engedni és kergetőzni szoktunk.
2020. szept. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, hogy agyilag fárasztjátok-e, vagy csak fizikailag, de én napi 20 perces "tanórákat" beillesztenék a foglalkozásokba is, ha ez eddig nem történt meg.
2020. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

Mindig mikor kiviszem a rétre, elkezd futni 2x olyan tempoban mint ahogyan en tudok leggyorsabban, ha lát valami szarvast elkezd teljes gázzal futni úgy, hogy utána alig kap levegőt, az lefárasztja


:D

2020. szept. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

napi 2x15-20 perc tanulás is van (egyszerre több időre nem lehet lekötni mert megunja).

Az esti sétánál fut is, el van engedve pórázról (olyankor van még egy folyamatos tanulás [behívom, távolról megállítom, meg kell várnia, letenni ami a szájába van, labdát visszahoz])ez legalább 1 óra, sokszor más kutyákkal együtt. Sokszor kell rászólni már hogy nyugi van mert már nagyon kapkodja a levegőt. De este sokszor hallom hogy nem alszik, rombol a lakásban.

2020. szept. 24. 20:54
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Az nem normális, hogy nem alszik, ilyen szintű foglalkozás egy egészséges idegrendszerű kutyának elégnek kell legyen, sőt.
2020. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Mi futni jarunk. Heti 3-szor. 3 oras egy futas. A folyamatos futas faraszto. Akkor is,ha lassu. Ha vizsla testaranyu a kutyad,neki ez keves lenne.


Futas helyett bicajozhatsz rollerezhetsz stb.

2020. szept. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Agár a kutya, nyilván tudtam hogy nagy a mozgás igénye amikor hozzánk került. Alapjáraton ők ideges kutyák, plusz ő még fiatal is (8 hónapos csak). Viszont a futás, biciklizés nem az én sportom, inkább túrázunk, de nyilván hétköznap azt sem tudom megoldani.
2020. szept. 24. 21:25
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Az agár ideges? Ne viccelj, nekem magyarom van, nem udeges típus, ennyi foglalkozás meg pláne nem igényel.
2020. szept. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén nem tudom mennyi különbség van a magyar és a spanyol agár között, de több kutya kiképző is ezt mondta. Azt meg pláne ne felejtsük el hogy rajtam belül is vannak különbségek. Napközben tök jól el van magának, alszik, max játszik egy kicsit a tanuláson kívül, de én azt veszem rajta észre hogy neki nem elég ennyi mozgás. Ezért lennék kiváncsi olyan mozgásokra amikkel még jobban lefáraszthatom.
2020. szept. 24. 21:34
 10/16 anonim ***** válasza:
18%
Nézd meg a tiéd alatti kérdéseket, van rájuk egy pár jó válasz. (;
2020. szept. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!