Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot adjak a kutyusomnak?

Milyen tápot adjak a kutyusomnak?

Figyelt kérdés

10 hónapos már, németjuhász, mióta nálam van, a Pedigree Junior-t adtam neki. Csirkés rizses.Eddig semmi baj nem is volt vele. Nedves táppal keverem neki. Vagy néha kis házikosztot, ami nem annyira fűszeres.

Azt vettem észre, hogy már nem igazán akarja enni. Amit eddig tálkát üresen hagyott, most félig hagyja már. Pedig nem hagyta ott. Nem válogatós, mert úgy mindent elfogad.

Azt szeretném kérdezni, hogy melyik tápot, ajánljátok, ami azért árban sem horrorisztikus?



2020. okt. 4. 08:31
1 2
 11/19 kicsibarany ***** válasza:
48%
A Happy mióta prémium? :D
2020. okt. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
Happy dog középkategóriás
2020. okt. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Én most a Brit Premiumot néztem ki.

Ha 15 kgosat is veszek az olyan 12-15 ezer között meg áll. És több mint 1 hónapig elég is neki.

Hát ha nyers etetéssel csinálom, szerintem nem jönnék ki ennyiből. Plusz vitaminok, ahogy a #7-es is le írta.

2020. okt. 4. 19:16
 14/19 A kérdező kommentje:

Az előző válaszomnál ki maradt.

A Brit Premium-nál látok olyat, hogy S-es M-es L-es XL-es.

Ezek méretek. Most a tápnak a mérete, vagy a kutyára utal.

2020. okt. 4. 19:24
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
A kutyára, S= kistestű, L= nagy testű, németjuhasznak az L kell.
2020. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Közbe már rá jöttem, köszönöm. :)
2020. okt. 4. 19:32
 17/19 anonim ***** válasza:

Én is NJ-t etetek: BRITtáppal kezdtem de abban sok a fehérje ezért hasmenése volt tőle áttértem a BOSCH bárányosra amit fél évig evett majd

az EUCANUBA tápot próbáltuk ki de attól elkezdett vakarózni most a BOSCH-nak a ízeit keverem hogy ne unja meg. Én a Zooplus-on rendelem és így nagyon kedvező az ára a 15 kg-os csomagnak. A BRIT-et a Petnet -nél vettem .Mindkettő megbízható szállító.(az én kutyám mentett kutya ezért erős volt neki a BRIT fehérjetartalma kezdetnek)A BRIT-ből másfélszeresét kell adni télen mint ami a napi javasolt adag ) Gyönyörű a kutya szőre és energikus-- és a BOSCH-tól nem kutyaszagú a kutya lehelete--. Hetente egyszer kap főtt kaját amibe tésztát is teszek .Az enyém most már 2 éves.A 10 hónapost,még nem kell böjtöltetni Jó kísérletezést.

2020. okt. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod :)
2020. okt. 5. 17:24
 19/19 A kérdező kommentje:
Szerintem megpróbáljuk a Brit-et, aztán reméljük hogy jó lesz neki. :)
2020. okt. 5. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!