Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkim lopkod. Miért? (Lent)

A yorkim lopkod. Miért? (Lent)

Figyelt kérdés

van egy 4 éves szuka yorkim és mindent ellop amit talál:

tegnap este direkt megetettem hogy estére ne legyen éhes és ne lopjon kaját de reggelre láttuk hogy ellopta a pizzát..

és mostanába bugyikat is lop és zoknikat anyám ágya alatt ma 3 bugyit és két zoknit szedtem ki.

miért csinálja ezt? pedig sokat játszunk és törődünk vele:)


2010. aug. 8. 00:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egy kutya ennel szazszor okosabb, tudja, hogy letoljak erte. Vigyazz, szerintem o a fonok, terriereknel ez gyakori problema! Plane, hogy azt irod, huz. Egy nehany "ki a fonok" gyakorlattal szerintem vissza lehetne allitani a rendet.
2010. aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Akiteki ***** válasza:

Nálam az agarak lopnak. De csak ha kiteszem a lábam. Kutyából vannak. Ha belépek a szobába, azonnal abbahagyják.

A magyar agaram a legaranyosabb, mert ő ha lop valamit, akkor odajön és megmutatja, hogy mit lopott. :)))

2010. aug. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

szerintem is ezzel a főnök dologgal lehet baj..

de sajnos nem tudom hogy hogy lehetnék én a főnök vagy a falkavezért.. mármint olvastam róla és meg is csináltam néhányt: ettem a tányérjából(persze nem igazából hanem fólia volt a tetején és azt ettem megxD), meg nem engedtem hogy ő menjen ki először az ajtón meg sétáltatásnál is mindig próbálom mögém taszítani de mintha meg se érezni és ugyanúgy fut vissza előre..

tudom hogy ezek csak apróságok de nem nagyon van ötletem hogy mit csinálhatnék.. ha leküldöm az ágyamról akkor csak megsértődik és fél óra múlva visszamegy-.-"

egyszer kipróbáltam amit írtak egy másik kérdésnél hogy "bírkoztam" vele és beleharaptam a nyakába d mielőtt rosszra gondoltok nem fájt neki csak hanghatással útána úgy hallgatott rám hogy huuhh..xD de azóta már nem:(



de cuki lehetxD

2010. aug. 10. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!