Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyat nem tanacsos etetni a...

Kutyat nem tanacsos etetni a kutyaiskola napjan?

Figyelt kérdés
Ezt az egyik oktato mondta,hogyha aznap etetve van,akkor nem lesz motivalt...en ezt nem tartom jo otletnek mert nem akarom eheztetni azert hogy utana kuncsorogjon a kajaert,en sem orulnek ha nem kaptam volna reggelit amig meg nem csinalok valamit itthon...Este 7fele kap vacsit es reggel 7kor reggelit,szerintem eleg nagy eheztetes lenne neki ha masnap kimaradna a reggeli es csak vacsorat kapna,vagy en latom rosszul?szerintetek ez hulyeseg,vagy van benne valami?7honapos a kutyam
2020. okt. 7. 02:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha délelőtt vagy reggel van a foglalkozás, semmiképp se etesd meg, ha nem szeretnéd, hogy a rohangálásban összeszedjen egy gyomorcsavart vagy bélcsavart.
2020. okt. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"köszi mindenkinek,csak csóri már fél órával a kajája előtt el nem mozdul az ajtóból,meg nyüszög is már sokszor,biztos fura lenne neki ha a semmire várna,aztán nincs szívem megcsinálni vele:D"


És? Ki a főnök, a kutya vagy te? Nehogy már ő mondja meg hogy mikor kap enni. Egy akitát ennél keményebben kell majd fognod ha elkezd kamaszodni.

2020. okt. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem is akitám van, én sem adtam neki soha suli előtt enni. Semmi baja nem lesz attól, hogy egy étkezés kimarad, ha meg várja a kajáját, akkor hadd várja. :D Egyébként ha finnyáskodik, akkor nem elég éhes, az enyémnek is szokása néha a kaja miatt hisztizni - bár már egyre kevésbé -, olyankor addig azt az adagot eszi, amit visszautasított, amíg az el nem fogy. Utána már nem szokott baj lenni a finnyáskodásával. Illetve valaki említette azt, hogy feladatért cserébe kapja a kaját a kutya, ehhez pl. én még mindig visszanyúlok, ha úgy látom, hogy az engedelmesség, behívás stb. nem az igazi, és ettől sincs semmi baja.
2020. okt. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ugyanazt akartam írni, mint a 12-es...


illetve egy ötlet: ha unja a 20.-ik virslit (valszeg amúgy csak szimplán fáradt...) akkor vigyél többféle jutalomfalatot, amit szeret. Írtunk pár ötletet.

2020. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!