Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát ajánlotok...

Milyen kutyafajtát ajánlotok ami jól megvan panelban, de mivel 1-2 hetente szoktunk nagyobb túrákat is tenni, oda is tudna velünk jönni? Kis vagy közepes méretű kutyára gondoltam.

Figyelt kérdés

2020. okt. 14. 21:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%
Igazából ilyen körülmények mellé kb. bármilyen kutya megfelelő lenne. De azért, hogy írjak néhány példát: közép- és törpeuszkár, papillon, sheltie.
2020. okt. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
82%
Nekem egy kicsire nőtt mentett border collie mixem van lakásban, félhosszú szőrű, nagyon élvezi a kirándulásokat, de nagy lustaság is, maximálisan kiélvezi, hogy gazdis. Én mentett vonalon ajánlom, hogy nézz szét, csak figyelj oda az egészségére is. Aktív kutyák között is van, amelyiknek mozgásszervi gondja van és másképp kell fárasztani, szóval ha túratársnak is alkalmas kell, hogy legyen a kutya, akkor ne kelljen ölbe venni kirándulásoknál. 🙂
2020. okt. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

#6-os vagyok. Esetleg mudi, vagy beagle? Ezekre gondoltam.

Nagyon könnyen tanulnak, és élvezik a hosszabb sétákat.:))

2020. okt. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%

Nem írta a kérdező, hogy nem foglalkozna vele, csak annyit, hogy 1 2 hetente túrázni is megy. Nem az erdőbe sétálni egy órát, hanem túrázni, ami nálam azt jelenti, hogy megyünk minimumra 20 kilométert.

Továbbá azt sem kérdezte, hogy legyen e kutya vagy ne. Sztm mindenki had döntse már el, hogy lakásba vagy udvarba tart e kutyát.

Nekem a Pincsim is bírja a hosszú távokat.

2020. okt. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
56%
Csak elmondták a véleményüket, felesleges velük vitatkoznod.
2020. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Panelba ne vigyél kutyát
2020. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
83%

Schnauzer esetleg? Kicsitől a nagyig bármilyenben van, és mozgékony mindegyik mérete. :)


Angol Cocker spániel is jó társ lehet hosszabb utakra, a spánielek jó kajtatók,szeretnek a természetben lenni.


A kis Bichonok mindegyike (kivéve Coton de Tuleár) és a Shih Tzu szívesen kísér akár túrára is.Attól,hogy ezek kicsik még kifejezetten aktívak, ha a gazdi is. Alkalmazkodóak.


Border collie, de neki a túrák közti napokban is kell a nagy mozgás :D

2020. okt. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
#16 akkor hova vigye? A tetőre? Hülye..
2020. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
#18 sehova aki panelban el ne legyen kutyája kínzás a kutyának is
2020. okt. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szemmel láthatóan az enyém is szenved, amikor szétterülve hever a kanapén vigyorogva. :-D
2020. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!