Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy pitbull, egy jagdterrier...

Egy pitbull, egy jagdterrier vagy egy farkas az agresszívabb?

Figyelt kérdés

2020. okt. 23. 22:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
50%
Mégis hogy beszélsz? Mi köze van ehhez az iq-nak? Mit személyeskedsz, hiszen nem is ismersz? Kifogytál az érvekből? Gondolkozz már ember és utána döntsd el ki fröcsög itt és ki a vadparaszt. Sajnálom hogy a kis lelkecskédbe tapostam, de viselkedj már normálisan
2020. okt. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
59%

"Ki fröcsög itt és ki a vadparaszt". Te. Te osztod a nem létező észt olyan kutyákról, akikhez semmit nem értesz, aztán meg vagy sértődve hogy vissza merünk szólni. Képtelen voltál megnevelni a kutyádat, de te nyilván nem lehetsz a hibás mert neked mindig igazad van, ezért a fajtára, a felelős gazdikra, és úgy konkrétan az egész világra vagy mérges.

Egyébként nem sértésnek szántam, ez egy tény amit szerintem mindenki észrevett rajtad kívül. Szépen sikerült megmutatnod hogy milyen vagy valójában, ennyi. Addig meg ne várd hogy normálisan viselkedjünk veled, amíg te képtelen vagy rá. Nézd vissza a válaszokat, olvasd el gondosan, és rá fogsz jönni hogy ki kezdte a fröcskölődést ;)

Mint az oviban, komolyan mondom.

2020. okt. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
35%
Ha alaposan elolvastad volna amit írtam, tudnád hogy nem az én kutyám volt. Én nem tartanék kutyát, szerintem hobbiból fogságban tartani bármilyen állatot etikátlan. Vagyok ennyire (nem álszent, mint ti) állatbarát. Ez amúgy annyira jellemző a magadfajtára hogy teljesen kiborulsz ha valaki a "szent tehenedről" rosszakat mond. Az életnek nem egy állat körül kell forognia, foglalkozz többet anyáddal, apaddal, gyerekeiddel ne azt a kva kutyát vidd szaratni meg kutyaoviba, dokihoz, kozmetikushoz stb. Nem ez a normális annak ellenére hogy a mai társadalom megy ebbe az irányba. Az emberek meg mint tudjuk, mint a birkák. Követnek bármit amit a többiek is.
2020. okt. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
19%
Na ne, te vagy az a kretén aki arról papolt, hogy hány állat meghal azért hogy egy kutya etetve legyen? Meg aki azon hisztizett, hogy a kutyás lakásokban büdös van, annak ellenére hogy vagy öten elmondtuk, hogy tiszta kutya nem büdös? Kabaré, hogy mindig téged foglak ki :D
2020. okt. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
39%
Nincs olyan hogy tiszta kutya, max ideig óráig. És most hogy felhoztad tényleg büdös van kutyás lakásokban. A te orrod max hozzászokott hozzá és ez is egy olyan tény amit képtelen vagy elfogadni szembemegy a vélekedéseddel. Az állatoknál a tisztaság mást jelent mint nálunk, nekik a számunkra büdös jelenti a kellemest, így is ismerik felegymást és jelölik a területüket. A tiszta kutya elméleted az alapvető természetükkel menne szembe
2020. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
66%
Te kihez beszélsz egyébként? Jól elvagy magadban úgy látom :D
2020. okt. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
77%

Én most el tudom képzelni, hogy ő a gép előtt ül és ezen idegeskedik míg mi jót röhögünk rajta :D. Azt szerintem itt mindenki eltudja fogadni, hogy ez az ő sajátos véleménye, viszont ahelyett, hogy mondjuk ócsárolnád idegbeteg módon a kutyásokat, leírhatnád, hogy mi is pontosan a probléma. Érvelj, mert így most csak nevetünk és fél nap múlva elfelejtünk, anélkül, hogy gazdagabbak lettünk volna a hozzászólásaiddal. Egyébként meg mit ártottak neked azok a gazdik akik családtagként kezelnek egy kutyát? Legalább azok megnevelik a kutyájukat amik majd nem támadnak rád.

(A 19-es kommenben meg vicces, hogy rendszertanilag az embert is az állatok országába soroljuk)

(Ja meg igen, van ember aki összeházasodott a kutyájával. Ugyan ott rá tudsz keresni ahol azt a régi filmet találtad ;).)


Egyébként meg nagyon eltértünk a kérdéstől.

A farkas fél tőled így nem támad meg, kivéve ha rendkívül éhes és falkával van. A kutyák közül meg az támad amelyik nincs megnevelve (tehát a csivava :P).

2020. nov. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!