Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kulturált módja van a...

Milyen kulturált módja van a kutya pisiltetésnek?

Figyelt kérdés
Budapest belváros: kutyasétáltatás = a kutya a szomszéd ház falait lepisili. Jó esetben a másik végterméket összeszedik, de más fővárosok belvárosaiban milyen módja van esetleg a pisiltetésnek?

2020. okt. 27. 16:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

1esnek: köszi, ez nem jutott eszembe

2esnek: lehet, hogy téged nem zavar a kutyaszar, hanem pl. a széthányt szemét, akkor indíts egy olyan topikot, hogy hogyan lehetne kevesebb a szemét. A kérdésre a válaszok nem neked szólnak, neked először odáig kell eljutni, hogy nem természetes, hogy szar és pisi között sétálunk, sétáltatjuk a gyereket, stb.

4esnek: igen, ennyi fáradtságot vehetnének a kutyatulajdonosok, de egyelőre ott tartunk, a többi ember meg csodálkozva nézné, mit csinál

5ösnek: épp ez volt a kérdés

6osnak: végignézni és engedni, ahogy kocsit pisil le a kutya, az végképp bunkóság

7esnek: így van, a ház fala is érték, másnak az értéke, nem értem, miért normális az, hogy odapisiltetik a kutyát. A gazdája mit szólna, ha mi is a bejárati ajtójának sarkába pisilnénk? Mindennap.

10esnek: épp ez az, ha szaglászik, még lenne idő is elhúzni a kutyát.

2020. okt. 28. 12:13
 12/13 anonim ***** válasza:

#7 vagyok. Más kutyája rendszeresen lepisili a nyaralónk kerítését. Ez van. Lemosom időnként.


Belvárosban pedig az épület sarkokon kívül nem igen tud a kutya máshova pisilni. Nagyon kevés a fa, bokor vagy bármi ilyesmi. Nem az ajtóhoz kell pisiltetni, de az, hogy a ház sarkát pisilik, mondhatni természetes. Még örülhet is, hogy nem egy hajléktalan vizeli telibe. Sokat jártam belvárosba, reggel szinte megszokott volt, hogy a sulink oldalát telibe pisálja valaki... Folyt az mindenfelé utána.

2020. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#8 voltam. Bocsi, elírtam.
2020. okt. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!