Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan hozzátok haza a 10kg-os...

Hogyan hozzátok haza a 10kg-os tápokat a boltból?

Figyelt kérdés

Nincsen kocsim, busszal járok haza, viszont a buszmegálló a bolttól kb.15 percre van.

Miben hozzam el amibe belefér, és elbírom?

Ti hogy hozzátok el?


2020. okt. 29. 11:59
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

Nem kutyatápot, de szoktam vonattal hazahozni ilyen 8-10 kiló cuccot.

Belerakom vászonzsákba és viszem. Semmi extra.

2020. okt. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
91%
Én van hogy viszek haza 10 kilós cuccot, 21 éves lány vagyok. Most nem azt mondom hogy könnyű, simán vihető még 10 kiló.
2020. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
91%

#41 vagyok

Jah, én is 50 kilós, 25 éves csaj vagyok, nem valami erőemelő. :)

10 kg nem vészes, annyival még a hegyekbe túrázni is el lehet menni, nem hogy a bolttól hazáig.

2020. okt. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
52%
#43 Igen, csak a hegyekbe túrázni nem szatyorral mész, hanem hátizsákkal, nem véletlenül. Senki nem írt olyat, hogy nehéz lenne 10kg, bárki elbírja, erre ne legyél büszke. :D Itt most az a téma, hogy HOGYAN a legegyszerűbb hazavinni.
2020. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

#44

Én írtam, hogy vászonzsákban hordom haza a 10 kg-s csomagot. Biztos, hogy nekem szántad a kommented?

2020. okt. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
31%

# Ez nem büszkélkedés, szimpla tények.

" Igen, csak a hegyekbe túrázni nem szatyorral mész, hanem hátizsákkal "

Ja és a boltba nem vihetsz magaddal egy hátitáskát? :)

Vagy csomagtartós bicklivel nem járhatunk boltba?

Ha észreveszed 45 válasz érkezett a kérdésre, de mivel teleportálni még nem lehet, ne szerencsétlenkedjünk már 10 kiló tápon. Aki nem bír elvinni 10 kiló cuccot A-ból a B-be, az a telet se élje túl.

2020. okt. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
46%
#46 Arról beszélünk, hogy HOGYAN érdemes hazavinni a 10kg tápot, erre nekiállsz itt menőzni azzal hogy te haza tudod vinni. És? Ki kérdezte? Ki ne bírna el 10kg-t? Arra kellene válaszolni, hogy hogyan, mivel, miben viszed haza!
2020. okt. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Nem en irtam a valaszt, de szerintem biztos, hogy neked szanta a 44-es :D Nem mindegy, hogy 10 kilo cuccot bele tudsz-e rakni egy taskaba, vagy egy 10 kilos taprol beszelunk, ami sok esetben nem fer el csak ugy hatizsakban, es sokszor fule sincs, hogy normalisan meg lehessen fogni. Es valoban nem arrol volt szo, hogy mennyire nehez vagy konnyu, tehat a valaszod nem relevans.
2020. okt. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
56%
#43 édesszivem, nagyon ügyes vagy, de 10 kilót mindenki elbír. A kérdés arról szól, hogy miben érdemes hazavinni. Vagy te netalántán nejlonszatyorral mész túrázni, a kis kezedben lóbálva?
2020. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Na szóval. Én voltam a 41-es válaszoló, leírtam hogy simán hurcolok kocsi nélkül ilyen súlyú csomagot, vászontáskában (kb. szatyor kialakításban), az utánam kommentelőről eszembe jutott, hogy hozzáteszem hogy mindenzt nem úgy tudom csak kivitelezni hogy izomállat vagyok, hanem hogy simán csak egy fiatal csaj. Emellett pluszba megjegyeztem, hogy átlagember számára 10 kilós csomag nem vészes, simán lehet hordozni egész nap is (igen, ahhoz már kell egy kényelmes hátizsák).

Szóval én továbbra se értem, hogy most ezzel mi a probléma, és honnan vette a 44-es válaszoló hogy akkor én szatyorral járok a hegyekbe, meg hasonló sületlenségek. Hogy jön ez ide?



Hogy hogyan érdemes hazavinni? Bárhogy. Épp ez a lényeg. Érdemes belerakni valami táskába, szatyorba amin van fogás, és hajrá.

2020. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!