Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek tényleg én vagyok...

Szerintetek tényleg én vagyok a falkavezér? Vagy emiatt nem?

Figyelt kérdés

Szóval ez egy elég vicces történet :D Van egy két éves pincsim. Úgy gondolom én vagyok a falkavezér. Első szóra vissza jön, mellettem sétál sétánál nem rángatja a pórázt és nem viselkedik agresszíven ha pórázon van, bármikor bele tudok nyúlni a szájába vagy elvenni tőle az ételt, csak akkor eszik ha azt mondom tiéd, bármit eltudok tőle venni, nem eszik fel semmit a földről, nem fél kutyáktól és emberektől nagyon barátságos kutya és sokat van kutyák emberek társaságában, soha nem lop el semmit (csak az ő törölközőjét) meg még tudnék ilyeneket írni szóval minden úgy néz ki rendben van.


Egy problémám van: Ugyebár az alárendelt nem végezhet hágó mozdulatokat a falkavezéren. Nos az én kutyám sem végez, csak ha víz csobogást hall. Ha pl mosogatok vagy engedem a fürdőkádba a vizet akkor van hogy rá jön (persze nem mindig pl most se csinálta). Meg nagyon ritkán ha vizes akkor (pedig amúgy nem szereti a vizet utál fürödni is). Ez valami egyedi eset lehet? Vagy tényleg nem én vagyok a falkavezér? Mert tényleg minden mással nincs gond, csak ha vízcsobogást hall :D


2010. aug. 9. 23:14
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy ágyban alszik tehát feljöhet az ágyba, de ha azt mondom, hogy menjen le akkor szó nélkül le megy vagy ha tudja, hogy rosszat csinál akkor meg sem próbálkozik feljönni az ágyra.
2010. aug. 9. 23:17
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért van mert fél a víztől és amikor hallja h csobog akkor "megőrül".amúgy falkavezérnek tekint
2010. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Amiket leírtál, az nem falkavezérség. Ő a falkavezér, és téged jó ha vele egyenrangunak tart. Ugye te leány vagy?
2010. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok. De mért ne lennék ettől falkavezér? Nagyon ritkán csinálja ezt és csak ebben az esetben. Akkor sem ha pl megfog jönni vagy ilyesmi.
2010. aug. 9. 23:24
 5/18 anonim ***** válasza:
2%

egy kutya falkavezérnek akkor tekint téged, ha csakis rád figyel, hallgat..ha ugyanezt megtudja oldani vele más ember is akkor nem jelölt ki téged a falkavezérének..

az én kutyám szinte levegőnek néz és fellök, ha a közelben ott van az apum, mert ő neki a falkavezére:)

múltkor elmentünk sétálni a családdal és egy kis ösvényen mentünk; kutyum nem engedte apumat h leüljön a többiek közé, nem engedte h egyen, pedig nevelt okos kutyus, egyszerűen nem tágított mellőle, minden szavát, mozdulatát leste..:D

2010. aug. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

előző vagyok: a kutyák 90%-ban férfit választanak falkavezérnek!!

ezért nem én vagyok neki a falkavezére, pedig az én kutyusom; egyszerűen kihalászta magának a családban hozzá legközelebb álló férfit..

2010. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kizárólag rám hallgat. Apukám sem tudja úgy vissza hívni mint én. Nekem tüzelő szukától is vissza jött első szóra (volt már ilyen eset amikor egy kedves gazda úgy gondolta végig sétál a futtatón tüzelő szukával és utána minket szidott, hogy oda mentek a kutyák -.-")

Persze ilyen általánosakat megcsinál a többi családtagnak is, hogy pacsi, szépen kér meg ilyenek. De érezhető, hogy rájuk nem úgy figyel mint rám.

2010. aug. 9. 23:31
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

akkor te lehet beleestél abba a 10%-ba.. gratula érte :D

ez tényleg jó érzés lehet én is olykor úgy irigylem érte apumat:) becsüld meg ezt az adottságodat az ő szemében:)

2010. aug. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
az ivartalanítás segíthetne ezen a problémán.
2010. aug. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%

ne beszélj baromságokat kedves utsó!! pf

minden kutyának van falkavezére, akit saját maga választ ki

2010. aug. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!