Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kertes házban élő gazdik,...

Kertes házban élő gazdik, titeket nem zavar, hogy a kutyátok mindenkit halálra rémít?

Figyelt kérdés

A kérdésem azokhoz szól, akinek a kutyája hatalmas, vadul a keríteshez rontva irtózatos hangon képes ugatni. Nem egy kutya képes a kerítés felett a fejét kidugva mérgesen csaholni, ha nem ugrok el, letépi a fülemet. És egész nap mindenkit fülsüketítően ugatnak.

Gazdik ti mit tesztek ez ellen? Egyáltalán zavar benneteket?


2020. nov. 9. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az utcánkban van egy ház, ahol két hatalmas medveölő kutya van. A kerítés fából van, rohad, a kutyák morognak, ugatnak, ugrálnak, vicsorognak ha valaki elmegy a ház előtt. Mindig át kell mennem az utca túloldalára, attól félek, hogy egyszer kitörik a kaput. És ez falu, ha megtámadnak, akkor nincs ki segítsen, alig jár erre valaki.


Szóval erre én is kíváncsi vagyok.

2020. nov. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A saját tapasztalatomat tudom elmondani:

A kerítésen kilazult egy léc, ami alatt az ebek néha megléptek. (innen lett gyanús, hogy valami nem stimmel a kerítéssel). A kutyák ugyan úgy megugatták a járókelőket, de eszükbe se jutott a meglazult lécnél kimenni.


Sz alap kérdésre a válasz: De. Ha otthon vagyunk, ezért qa kutyákat behívjuk az udvarról.

2020. nov. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az utcában is van két Stafford terrier kivannak dolgozva rendesen .

Hajnalba mikor megyek a vonathoz a frászt hozzák az emberre mert meglapulnak a kerítés mögött figyelnek de a legkisebb hibára megbotlasz, megcsörren a telefon, zörögsz a táskával, már ugranak neki a kapunak . Vettem egy kutya riasztott nyugi van már mikor érzik hogy jövők már mennek hátra .

2020. nov. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Amerre én lakom 2 Bull típusú kutya van, rozoga kerítés a kutyák meg olyan agresszívre lettek nevelve, hogy ha elmesz a ház előtt már tombolnak.

Ma inkább kimentem az útra (fő út, nagy kanyar). Gazdi szerint nem bánt..

Á dehogy, csak a postás táskáját is viccből tépték le.

Nekünk is voltak anno nagy kutyák, nemetjuhasz, rottweiler, dog, de mindig olyan kerítés volt, hogy esélye sem volt kimenni a kutyáknak.

2020. nov. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kutya nem tud elérni és csak akkor ugat, ha elmész a ház előtt, az szabályos. Ez a dolga, szerintem a legtöbben számítanak is rá, hogy kerítés mellett megugathatja őket egy kutya, ezért nem ijednek meg.

Ha a kutya ki tud nyúlni a kerítésen, az alatt, felett, ki tudja nyitni a kaput, vagy a kerítés olyan állapotban van, hogy bármikor feladhatja, továbbá ha a kutya egész nap a kerítésnél ugat, akkor lehet szólni hatóságoknak.

2020. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Hát, figyelj, normális kerítés alap, hogy esélye se legyen kimenni. Az meg nem, nem zavar, hogy megugat és te megijedsz. Engem is ugat meg más kutyája, volt már, hogy frászt kaptam hirtelen, mert nem láttam a kutyát, na és? Ennyire ne legyünk már mimózák.

Az teljesen más, ha ki is tud jönni a kutya, az tényleg gáz.

2020. nov. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
3: Milyen kutyariasztót? Én is szeretnék egyet :-D
2020. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es: ha a postasnak csak a taskajat teptek szet es a faszi tulelte,akkor a kutya tenyleg nem bant. Az enyem fogai kozt ugy ropog a marha gerinccsontja,amit nagy fejszevel alig tudo elcsapni csak 20-adszorra,mi t a keksz. 👌😁


Csak a teruletet vedi. A z a kert kerteshazban meg a haz . Az utcan nem bant.


Nem a szemelyed a problema. Ez csupan terulet vedelem. A magantulajdon JOGOS vedelme. A jog szerint ma mar a betorot megolheted es nem itelnek el.

2020. nov. 10. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ilyen [link]
2020. nov. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!