Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lesz a lakáskutyákkal most...

Mi lesz a lakáskutyákkal most hogy tilos kimenni este 8 reggel 5 között?

Figyelt kérdés

Én pl este fél 12-kor szoktam vele lemenni (plusz reggel 7-kor és délután 5-kor) hiszen napközben dolgozok. Nem tudom vele megcsinálni hogy fél 12 helyett fél 8-kor menjek le vele...

Plusz mi van ha pl hasmenése van??

Ti ugyanúgy le fogjátok vinni este a kutyátokat? Én lefogom, akkor úgyis csak 10 perces eü van 2 társasház között, oda biztos nem jön be a rendőr (főleg hogy a sötét részre be sem látni).


2020. nov. 9. 11:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Holnap még nyugodtan leviheted a kutyát. Szóval nem holnaptól.
2020. nov. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére most nincs kutyám, de volt már nagy mozgásigényű kutyusom, akit még késő éjjel vagy hajnalban muszáj volt levinni, plusz az egyik kutyám rendszeresen elrontotta a gyomrát, hányszor volt, hogy hajnali háromkor toporgott az ajtóban, hogy vigyem le, mert hasmenése van. Vagy mi van, ha csak valamiért többet kell pisilnie/kakilnia, mint máskor, ilyen is sokszor történt. Ráadásul a kutyák gyakran inkább szenvednek, minthogy bepisiljenek a lakásban.
2020. nov. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Egyébként akik arra szavaztak hogy meg tudják oldani hogy ne kelljen levinni, hogyan oldják meg? Mindenki home office-ban dolgozik / online oktatásban van?

Mert én pl reggel 8-délután fél 5 között dolgozom. Párom dettó.

Nilván ha otthon lennék egész nap, levinném mondjuk reggel 5-kor, 10-kor, 3-kor, fél 8-kor. Na de így?

2020. nov. 9. 13:10
 14/26 anonim ***** válasza:
40%

Nálunk alapból is este 7-9 között valamikor van az utolsó séta, és soha nem jártunk napi négyszer sétálni, dolgozó emberek lévén. Reggel egy séta, este egy séta (hétvégén kirándulások), de ha úgy jön ki a meló, hogy nem egyszerre indulunk dolgozni, szóval mondjuk én dolgozom irodai rendben, családtag két műszakban, akkor leviszi meló előtt vagy után, ez a harmadik (mondjuk 11 vagy délután 3-4 egy gyors piskör).

Az évek során dolgoztunk mindenféle variációban (anyámmal, aztán párommal), szóval volt kétsétás időszak is, de nyilván ideális, ha van harmadik.

Ha rosszul jön ki a munka (délutános műszak, senki nem ér haza hamarabb), akkor szokott kései séta lenni csak.


Ez azoknál cink, akiknek kistestű kutyája van, ott tényleg kell a plusz éjszakai.

2020. nov. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
79%

15, igen, tudjuk, kutya csak kertbe és otthon ülő gazdiknak való. Lapozz tovább, nem neked válaszoltam.

Attól, hogy a kutya éjszaka alszik, még nem lesz semmi baja.

2020. nov. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
53%

Ha reggel 8-délután fél 5 között dolgozol, akkor te is simán meg tudod oldani. Egy séta reggel 6 körül, egy délután amikor hazajössz és még egy gyors 8 előtt.


Ez van most.

2020. nov. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
De ha leviszem 5-től 6-ig, akkor úgymond minek vigyem le fél 8-8-kor? Mármint szinte akkor jövünk fel az elözö sétából, akkor még nem kell újra pisilnie. Azért viszem le 11-fél 12 körül.
2020. nov. 9. 14:03
 18/26 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk úgy vannak a séták, hogy 7-7:30, 17-17:40 és 20:30-21:? vagy 21-21:40.


Csinálhatom, hogy felkelek hatkor, de akkor is hülyeség az egész.


Én még megcsinálom azt, hogy a ház elé leviszem a kutyákat és akkor bokorba pisilhetnek gyorsban. Ha meg valaki meglátna és rám szól, köszönöm szépen neki, teszek kb 7 lépést és itthon vagyok.

2020. nov. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
48%

Van esetleg közös udvar, belső udvar, ahova le tudod vinni?

Ha nincs, én a ház elé levinném, hogy elintézze a dolgát, aztán gyorsan vissza.

Vagy ha van terasz, oda műfű....Ha pedig hasmenés, vagy hasonló van, talán kivételes esetben a pelenka jelenthet megoldást :/

2020. nov. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Írjátok alá, osszátok minél több helyen. Fogjunk össze.


[link]

2020. nov. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!