Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lesz a lakáskutyákkal most...

Mi lesz a lakáskutyákkal most hogy tilos kimenni este 8 reggel 5 között?

Figyelt kérdés

Én pl este fél 12-kor szoktam vele lemenni (plusz reggel 7-kor és délután 5-kor) hiszen napközben dolgozok. Nem tudom vele megcsinálni hogy fél 12 helyett fél 8-kor menjek le vele...

Plusz mi van ha pl hasmenése van??

Ti ugyanúgy le fogjátok vinni este a kutyátokat? Én lefogom, akkor úgyis csak 10 perces eü van 2 társasház között, oda biztos nem jön be a rendőr (főleg hogy a sötét részre be sem látni).


2020. nov. 9. 11:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
31%

15- èn is tartottam meló mellett lakàsban kutyàt, de nem kènyszerítettem arra, hogy napjàban kètszer!!! hugyozzon. Próbàld ki te, mekkora buli. Ez már állatkínzás kategória.


És igen, kutyát tartani nen kötelezö, ha nem tudod normálisan tartani, akkor ne tedd! Ha terszik, ha nem, ha törölteted, ha nem, ilyen embernel akkor se kell kutya! Milyen élet ez?! Csak vegetál, egyedül, otthon...

2020. nov. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
2020. nov. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kertes házunk van, de ha nem így lenne, én szerintem levinném. És igen, bízom abban, hogy a rendőr is van annyira belátó, hogy ha lemegy valaki közvetlen a ház elé egy gyors pisire a kutyával, mert csóri majd bepisilt már, azt a rendőr megérti, és nem kezd el genyózni. Szerintem nem erre fognak amúgy rámenni, hanem a bandázásokra.
2020. nov. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
82%

De te a beosztásod miatt simán letudod vinni 8 előtt!

Én kb 11 után végzek melóval és reggel a másik műszakban már fél 4-kor kezdek. Szóval én viszem aztán kapják be.

2020. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
59%

Én most otthon vagyok ugyan, de a kutyának megvan a ritmusa. Tegnap fél 12-kor voltunk lent, és konkrétan kihalt volt az utca, autók sem jártak. Alapból nem egy forgalmas környék, megyeszékhely, de kertvárosi rész. Viszont ilyen üresnek még sosem láttam az utcát.

Kérdem én, kit veszélyeztetünk, ha senki sincs körülöttünk? 10 percet vagyunk lent maximum, a kutya ilyenkor általában csak pisil, meg szaglászik.

Én le fogom vinni.. ha emiatt megbüntetnek, akkor büszkék lehetnek magukra a törvényhozók, mert ezzel aztán tényleg életeket mentenek..

2020. nov. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

"Ovádi Péter, a Fidesz országgyűlési képviselője és az állatvédelem miniszteri biztosa Facebook-oldalán tette közzé: megállapodott Orbán Viktor miniszterelnökkel arról, hogy a kutyások korlátozás nélkül vihessék sétálni, kutyafuttatóba állataikat a lakóhelyüktől számított 500 méteres körzeten belül."


[link]

2020. nov. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!