Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kisebb, a középméretű, vagy...

A kisebb, a középméretű, vagy a nagyobb kutyákat szereted?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 13:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én a kicsiket imádom :)

Sokkal praktikusabb mint a nagy mindenhova vihetem magammal sehol nem szólnak rá, nagyon édes.

Amúgy 3 németjuhászom és egy yorkim van :)

2010. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én pont azt vettem észre, ha egy nagyobb kutyát sétáltatunk, nem szólnak semmit, mert félnek tőle, míg egy kisebb kutyára sokkal jobban pikkelnek. Azért köszönöm.
2010. aug. 10. 13:42
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem középméretű kutyám van, de eredetileg nagyot akartam, volt már nagy is. Persze nem kell hogy óriás legyen :) Szerintem nagyon jó egy nagy kutya, biztonságérzetet ad, és jó ölelgetni is :D Amikor pedig eltöprengek, hogy jó lenne egy kis kutya, akit ölbeveszek, előveszem a macskám :D Bár ő pont nem szeret kézben lenni, de néha rá van kényszerítve. Szóval nekem kis méretű kutya nem nagyon kéne. Túl sok odafigyelést igényelne, ja és idegbajt kapnék, ha végigmennék vele az utcán és mindenki visítana, hogy JAAJJJ DE CUKÍÍÍÍ. Na azt tuti nem bírnám, nagyobb méretű kutyákkal meg ez kevesebbszer fordul elő (kivétel kölyökkorban).
2010. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
NAAAAAAAAAAAAAAAAAGY! Ettől függetlenül a nagy dögöm mellett van egy tacsi is. :)))
2010. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én az óriási nagy "mackókat" részesítem előnyben, de igazából mindegyik kutyában egy idő után meglátom a szépséget. Nekem bernáthegyim volt, szóval nem tartoznak nekem se a kedvenceim közé az ölebek, de elvagyok velük.
2010. aug. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát az én kedvencem a rottweiler, köztudottan erős, nagyobb kutya, pont ezért szeretem. Unokatesóméknek volt egy, 9 évesen meghalt egy betegségben. Nagyon barátságos kutya volt, soha senkit nem bántott (bár egyszer, este kikergetett egy betolakodót a házból). Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 10. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!