Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről? Két...

Mi a véleményetek erről? Két ugyanolyan testvérkutya, más-más kaja, melyik él tovább?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm vesz két ugyanolyan fajtájú testvér kutyát(egy alomból, egy nemű) és az egyiket Royal Caninnal, a másikat Orijennel akarja etetni, hogy megnézze, a "szuperanyugazdik" melyik felének van igaza:D

Minden mást ugyanúgy fog csinálni a két kutyánál , csak ennyi lesz a különbség és arra kíváncsi, hogy melyik lesz az egészségesebb(éves vérkép alapján), melyik néz ki jobban stb és főleg, hogy melyik él majd tovább.

A kutyafajta egyébként yorkshire terrier, a tenyésztő is és sok gazdi a royal fajtatápra(de minimum a royal minire) esküszik, viszont vannak, akk meg a royalt gabonás túlárazott szemétnek tartják és szerintük meg csak az Orijen a jó. Erre kíváncsi az ismerősöm, de szerintem ez még nem bizonyít semmit. Mi a véleménytek, esetleg csinált már vki ilyet?


2020. nov. 21. 15:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha mar ennyire alapos az ismerosod, szerintem nyugodtan elmehetne a konkurens cégekhez gyárlátogatásra es meggyozodhetne a sajat szemevel, hogy mi kerul a zacskoba.
2020. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sheltie tenyésztő csinált hasonlót a kutyáival, 2 éven keresztül, ha jól emlékszem. Az alom egy részét a gazdik közepes táppal (azt hiszem, Joserával etették, másik részét szuperprémium táppal, a harmadik csoportot pedig nyerssel. A legegyenletesebben fejlődő kiskutyák a nyersesek voltak, a legkisebbek a közepes táppal etetettek, a legnagyobbak a prémium táppal etettek kicsik, viszont ők is nőttek a leggyorsabban, így sajnos volt közöttük csonthártyagyulladásos.
2020. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki.

Hé, utolsó (11) !

Ilyet hol lehet? Engem érdekel! Bárki elmehet?

2020. nov. 21. 20:00
 14/15 A kérdező kommentje:
12, szemmel látható méretbeli különbség volt a 3 csapat között?
2020. nov. 21. 20:01
 15/15 anonim ***** válasza:
#12 vagyok, igen, volt különbség, a közepes táppal etetett kutyák a standard alsó határán voltak, sőt volt amelyik kisebb volt a standard alsó határánál. A BARFos kutyák a standard közepe körül voltak, a szuperprémium táppal etetett kiskutyák pedig a standard felső határa körül mozogtak.
2020. nov. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!