Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek a kutyája a teraszra...

Akinek a kutyája a teraszra végzi a dolgát éjszaka?

Figyelt kérdés

Őszintén? Éjszaka 1x ki kell vinnem és 8 utáni kijárási korlátozás ide vagy oda,félek. Komolyan nem nagyon szeretek hajnali 1kor lecsattogni és kivinni. Bár nem panel,csak társasház,de nyitott tér az egész.

Nem a felkelés a gond vagy a lustaság,mert lehordom,csak közben nagyon félelmetes,plusz a füves részen már vak sötét van. Azthiszem enyhén üldözési mániám is van. Vagy lehet,hogy ez nőként normális.


Azon gondolkoztam,hogy éjszaka csak a teraszra engedném ki(az emeleten)mert bár még csak 5 hónapos,de vezényszóra pisil. Ha tennék oda kutyapelust ,akkor nem keverné össze a teraszt a házzal? Nem gondolná,hogy az is hozzá tartozik,ergo a nappaliba is mehet,vagy bárhova a lakásban? Csak érzi,h hogyha kilépünk a teraszra,akkor ott már hideg van és akkor nem a házban vagyunk nem?


2020. nov. 27. 07:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Viszed a személyidet,lakcímkártyát esetleg a kutya oltásiát és ha kérdeznek is a rendőrök, tudod magad igazolni.


A pelus helyett én viszont valami nagyobb alomtálcát vennék és bele macskaalmot vagy műfüves rácsot, mert szerintem az természetesebb és kevésbé keverhető, pl a szőnyeggel.

2020. nov. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ja nem a rendőröktől félek,hanem hogy valami/valaki megtámad... :/


Szóval akkor valószínűleg összezavarodna?

2020. nov. 27. 08:05
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a kan kutyám, mikor fickósodni kezdett, akkor hugyozott a teraszra. Azt a szagot, amit hetekig takarítottam. Fuj. És ez egy egyedüli kertes ház.

Azt megszokja, akkor majd szenvedhetsz azzal hogy leszoktasd.


Ezt a megtámadnak dolgot nem értem. Gettó közepén laksz, vagy bulinegyedben?

Vidd le a ház elé, engedd el, pisil, szólsz neki, felviszed.


És keress egy pszichológust aki sgít oldani a szorongásodat

2020. nov. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

Nálunk az erkélyre pisil a kutya, mert az online oktatás miatt nem tudnám elégszer levinni. Sokszor kell óra közben pisilnie és nyilván videochat közben nem tudom levinni sétálni, úgyhogy így oldottuk meg. Egy ilyen cipőtálcát kiraktunk az erkélyre, meg ráraktunk egy törölközőt (amit naponta cserélgetünk) és megtanulta, hogy oda pisil. Most 4 hónapos, és szerencsére már nincs baleset bent. Leül az erkélyajtó elé és jelez, hogy ki szeretne menni, illetve alvás után egyből kiküldöm pisilni. Ha van egy lyukas órám, akkor le szoktam vinni rendesen sétálni, meg délután is el szoktunk menni.

Tudom hogy le leszek pontozva, mert ez biztos sokak szerint igénytelenség, de nálunk tök jól bevált, semmi baj nincs vele. Nekem is kanom van, de sose éreztem húgyszagot (lehet, hogy ez csak felnőtt korban jelentkezik, nem tudom).

2020. nov. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem gettó,csak falu,2x már betörtek hozzánk a társasház ellenére,azóta félek ennyi.

2020. nov. 27. 10:58
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyen nálad spray, pajszer, vállról indítható, de ha rászoktatod egyszer valamire a kutyádat, utána baromi nehéz azt átírni.
2020. nov. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jogos... Előbb utóbb pedig az éjszakát is végig bírni fogja nem? Este 8-9körül szoktam levinni utoljara. Annyit még megtudok csinálni,hogy elhúzom 22ig.(akkor még a szomszédok is ki-be járkálnak) Talán akkor jobban bírná reggelig.
2020. nov. 27. 11:11
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy megkerdezem ... de mitol felsz?


-elvisznek az UFOk?

-megtamad egy medve?

-haramiak tanyaznak a kornyeken?


Ki a fene bantana kutyasetaltatas kozben?

2020. nov. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Figyuzz! Technika vilagaban elunk ... utazast tervezunk a Marsra ... ma mar nem ordogtol valo segitsegul hivni az elektromossagot a sotetseg lekuzdesehez.


Vigyel magaddal lampat es nem fogsz felni a sotetben! :)


[link]

2020. nov. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!