Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek a kutyája a teraszra...

Akinek a kutyája a teraszra végzi a dolgát éjszaka?

Figyelt kérdés

Őszintén? Éjszaka 1x ki kell vinnem és 8 utáni kijárási korlátozás ide vagy oda,félek. Komolyan nem nagyon szeretek hajnali 1kor lecsattogni és kivinni. Bár nem panel,csak társasház,de nyitott tér az egész.

Nem a felkelés a gond vagy a lustaság,mert lehordom,csak közben nagyon félelmetes,plusz a füves részen már vak sötét van. Azthiszem enyhén üldözési mániám is van. Vagy lehet,hogy ez nőként normális.


Azon gondolkoztam,hogy éjszaka csak a teraszra engedném ki(az emeleten)mert bár még csak 5 hónapos,de vezényszóra pisil. Ha tennék oda kutyapelust ,akkor nem keverné össze a teraszt a házzal? Nem gondolná,hogy az is hozzá tartozik,ergo a nappaliba is mehet,vagy bárhova a lakásban? Csak érzi,h hogyha kilépünk a teraszra,akkor ott már hideg van és akkor nem a házban vagyunk nem?


2020. nov. 27. 07:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A hazatok oldalara is szereltethetsz reflektorokat amit felkapcsolsz amikor kimesz a sotetbe ... csak arra kell figyelni, hogy a vilagitas ne zavarja mas nyugalmat.


(a betorok olyankor mennek ha nincs otthon senki ... nem zaklatjak a kutyasetaltato holgyeket)

2020. nov. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Gyerek korodban nem ijesztegettek sokat a MUMUSSAL? :)
2020. nov. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Jó persze,igy olvasva lehet,hogy vicces :)

Amúgy gyerekként is féltem,mindig azthittem van vmi az ágyam alatt :D

Csak azóta van egy 6 éves lányom,tehát el kellett nyomni ezt...Most meg hogy kutya lett és be is törtek,újra előjön. Egyébként mellettünk van egy erdő,eszméletlen milyen zajok jönnek onnan. Elhessegetem,biztosan csak süni,meg nyest,de sok a kóbor kutya is. A férjem ha itthon van,felkel és kijön velem,de 7ből 5 napot nincs itthon.

Na ezvan,majd megoldom. Köszi a bíztató,meg nem bíztató UFO-s szavakat is,este tuti eszembe jut,ha hallom,hogy feléledt az erdő :D

2020. nov. 27. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!