Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoba tisztaságra nevelés?

Szoba tisztaságra nevelés?

Figyelt kérdés
Tegnap találtunk egy kb 4-5 hetes Amstaff kölyköt(kislány).Na most többségben kint végzi a dolgát viszont néhányszor bent a szobában végzi el a dolgát.Tudom,hogy még nagyon fiatal de a családom elég nehezen viseli azt,hogy néha még bent píszkít.Ettől függetlenül mindenki nagyon szereti viszont ezt a problémát orvosolni kéne.A válaszokat előre is köszönöm!

2020. nov. 30. 10:09
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Belső külső parazita mentesítés nagyon kell figyelni, főleg kiskutyáknál.

Van erre megfelelő belsőleg ható tabletta. Havonta /3 havonta kell a kutyusnak adni. Jó a belső paraziták ellen is és véd a kullancs, bollha ellen, van olyan ami a szúnyogokat is távol tartja valamilyen mértékben. Viszont nagyon sok féle tabletta van. Van amelyik csak kullancs és bolha ellen jó, tehát külön kell féreghajtani, de van amelyik helyettesíti a féreghajtást is. Erről az állatorvos biztos hogy többet tud, ráadásul még tudja mondani mi a legjobb egy kölyöknek (lehet nekik más fajta kell, vagy nem is adható tabletta, nem tudom, én felnőtt kutyának adom)

Ezek elég drágák, de nagyon megérik. De ebből semmi esetre sem szabad az olcsó beszerezni.

Ráadásul vannak kutyák, akik allergiások a nyakörvre/cseppre, így nekik nagyjából csak ez a jó.

2020. dec. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
0%
Mi Foresto nyakörvet használunk, és azóta egyetlen kullancsot nem találtunk benne, nem tudom, hogy a bolhák ellen jó lehet-e
2020. dec. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!