Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örökbe fogadnál kutyuskákat...

Örökbe fogadnál kutyuskákat állatmenhelyről?

Figyelt kérdés

Én nagyon örökbe akarok fogadni egy kutyust.Nagyon aranyos, szegényke sovány, 2 méteres láncra van kötve még a gazdijánál van! Hasonlít az én elhunyt kutyusomra és nagyon szeretném de anyukám nem akar menhelyről kutyust!:(

Ti fogadnátok örökbe? Vagy fogadtatok örökbe? Tapasztalatok?


2010. aug. 12. 12:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadnék örökbe de sok embernek ajánlom. Az anyukámnak is én választottam a menhelyről egy kutyát. Nekem komoly céljaim vannak a kutyákkal amikre nem jó egy menhelyi keverék, de ha egyszer nagyon sok pénzem lesz akkor biztos elhozok egy-két kutyát a kedvenc fajtámból a menhelyről.
2010. aug. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Hiába beszélek anyuval nem engedi meg!:(

Menhelyről nem.. :(

Apu meg elhozná mert neki is fáj a szíve érte de ő is azt mondja, hogy elég a 3 kutya.. :( Jó én ezt megértem de én segíteni akarok rajta és az anyagiak is megengedik! De.. :(

Talán azért nem akarják elhozni mert nagyon megviselt az elhunyt kutyum..:S És nem akarják látni h szenvedek. De hát ugyan úgy ezt a 3-at is szeretem! Még ha csak 1 az enyém!:S

2010. aug. 12. 19:00
 23/25 anonim ***** válasza:
48%
Az igazi állatvédők jelmondata , hogy kutyáért pénzt ne adj ,hanem fogadj örökbe !!! Anyukádnak szemlélet váltásra van szüksége !!!( vidd el egy menhelyre , vagy mutass neki videot) Menhelyen nem csak keverék kutyák vannak , hanem Fajtatiszták is , nekem is van menhelyről kutyám és a család rendszeresen támogatja szerencsétlen árvákat!
2010. aug. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Hiába őt nem hatja meg semmi. Nem szereti az állatokat!:(
2010. aug. 12. 21:01
 25/25 anonim válasza:
IGEEEEEN! najonem. bocsi
2010. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!