Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelban tartható, nagytestű,...

Panelban tartható, nagytestű, rövidszőrű fajták?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy ne legyen extra barátságos mindenkivel. Jobban kedvelem, ha kicsit távolságtartó típus. Szőre lehet aljszőrzetes vagy rövidszőrű, a lényeg, hogy ne legyen hosszúszőrű, kozmetika igényes. Súlya ideális esetben 30-40kg.


Panel 70nm, van lift. Napi 2-3 óra sétát biztosítanék neki.


Labradort, vizslát kizártam, mert túl barátságosak számomra, "mindenki kutyája" típusok.


Tudnátok esetleg fajtákat ajánlani?


2020. dec. 13. 13:38
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

Agár, bordeaux-i dog, németjuhász


Szomszédomnak németjuhásza van, panelban. Hangját sosem hallani, sokat foglalkozik vele. Szépen sétál, rendszeresen látom labdázni őket. Ha kielégíted a mozgásigényét, németjuhász is jól tartható panelban. Viszont erősen vedlik tavasszal.


Az agár is jó lehet. Biztonságos, nagy területre van szüksége, hogy kifuthassa magát. Ha ezt tudod számára biztosítani, akkor tökéletes. Fázósak, nagyon vékony a szőrük.


A bordeauxi dog nyugodt fajta, szeret a lakásban lenni, de nyáladzik (egyed függő a mértéke) Ízületeire oda kell figyelni

2020. dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
20%
ne tarts állatot panelban, ez állatkínzás
2020. dec. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
84%

Azért vicces, hogy sok idióta, hogy vergődik és töri magát, hogy állatkínzás. :D persze, kint élni a kertben nulla foglalkozással az rendben van


Szerencsére egyre több a normális kutyás, akik nem ezt elmaradott nézetet követik. Fájdalmas, hogy sokan nem képesek haladni a korral. Az ember meg barlangba való, menjetek ti is oda lakni :D

2020. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
5%
hátha kutya lennék én biztosan a kertes háazt választanám :D vagy még a barlang is jobb lenne,mint fent a 10.-en 0 ingerrel egy cicának vagy egy kis ingerrel max a kutyának,mert leviszik,bocsi ha ezt nem érted...
2020. dec. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos nem lehetsz kutya, nem sikerült egyelőre elérned azt az intelligencia szintet.
2020. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
0%
egyébként gyógyszerész vagyok,úgyhogy szerintem igen, s mind emberileg is jól bánok a cicáimmal, s minden álmom,hogy egyszer kertes házba kötözhessünk, mert az a valódi életterük, s nem egy betontömb.
2020. dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
73%
ez lehet cél, s ne általánosítsunk, hogy ez a normális, itt evvel van a baj.
2020. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senkit nem érdekel, hogy gyógyszer vagy. Végzettséggel egyáltalán nem feltétlenül jár ész. Millió példa volt már rá.
2020. dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
gyógyszerész, pardon.
2020. dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem költözöl ki te is a kertbe? Ha ott annyi inger ér.
2020. dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!