Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Váltanátok tápot ? Sok a...

Váltanátok tápot ? Sok a vegtermek.

Figyelt kérdés

Elozo taptol mindketto fosott. Igy levaltottam real nature-e. Tok szep volt tole a kakijuk. Most mar 2,5 -3 hete eszik. Kaki tokeletes de brutal mennyit kakilnak :( kozepes testum az 7-8 kakit nyom, a kistestum meg 5-6 kupacot. Kondijuk jo, meg a kaki allaga is szuper. Aktivak, szep a szoruk.


De nekem ez a mennyiseg nem tetszik. Nem gyozom zacskoval mar.


Viszont mivel par hete eszik ezt nem tudom mennyire lenne szerencses levaltani.12kg zsakbol van meg boven. Januar kozepe fele fog elfogyni valoszinuleg.



Kudo hidegen sajtoltjat neztem. Kiprobalnank azt.


De ez a suru tap valtas sem szerencses azt olvastam :(


2020. dec. 23. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt azért várd meg, míg elfogy, hátha javul, ha nem, akkor vegyél másikat.

Az én kutyámnak 1 hónapra 15kg táp kell átlagosan. Szóval minden fajtából elsőnek ennyit veszek, 1 hónap alatt sokszor 3-4x változik meg, mire beáll a végleges hatása a tápnak. Idő kell hozzájuk, főleg érzékenyebb kutyáknál. Ha 1 teljes hónap után sincs változás vagy marad a híg/laza széklet, vagy vakarózik, vagy sokat legel(nálunk egy gyomorsav, epe gondokat jelent), akkor következőnek másikat veszek.

2020. dec. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elotte egy 4kgsat vettem probakeppen. Bar az sokaig nem volt eleg, de akkor nem kakaltak ennyit :D 12 kb is megettek eddig 4-5 kgot.. Kb januar kozepe vege felere saccolom, addig meg lesz az egy honap boven. Mondjuk nem bannam ha csokkenne. Es bevallna. Rendelgetni tapokat mar nagyon unok :/ jo lenne megtalalni a jot.
2020. dec. 23. 14:15
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig rendelgetos tapok sose jottek idoben, mindig volt valami gebasz..
2020. dec. 23. 14:16
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindenkeppen varok meg, nem akartam most valtani, persze csak ha mar fogyoban lesz akkor valtanek. Bar gondoltam veszek meg egy zsakkal. Csak tenyleg ez a rengeteg kaki aggaszt :D
2020. dec. 23. 14:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Zooplusról szoktam én rendelni, eddig mindig minden rendben volt.
2020. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én Wolf of wildernessel etetek, a kutya szép, a szőre is, kondija is, a kaki állaga is jó, de ő is sokat szokott, napi 3 kupac, 30 kilos kutya.

Hát én már ezt is sokallom, a tiéd pláne rengetegnek tűnik. Vagy mi lenne normális. Na mindjárt lehet írok is erről egy kérdést :D

2020. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó,nekem az orvos mondta alapesetben 3 nagyon max 4 kakinak kéne lennie egy tápos kutyánál. 3 kupac az teljesen reális. Örülnék annyinak.


Közepes testűm a 7-8 kakájával :D

Kistestűm meg a 5-6 kupacával.. ő pl az egyik táptól 3x kakált. viszont lefogyott :/ muszáj volt váltani.


Utána nézek a tápnak :) köszi.

2020. dec. 23. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!