Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoktatok szólni a gazdiknak,...

Szoktatok szólni a gazdiknak, ha kövér a kutyájuk?

Figyelt kérdés

2020. dec. 24. 22:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem...az emberek elé sem állok oda, hogy “szia, kövér vagy”
2020. dec. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Az enyém is dundi, ezt tudom is, minek szólnának akkor???
2020. dec. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező te szoktál az emberekhez menni és szólni nekik, hogy "kövér vagy?"...
2020. dec. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Fogyatékosnak nézed a kövér kutyák gazdáit?
2020. dec. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy baromira elküldeném a pitsába ha valaki ezért szólna :))
2020. dec. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A kutya nem tehet róla, hogy a gazdája olyan trehány, hogy hízódisznónak használja a kutyát, mert lusta mozgatni és nem képes kevesebb kaját adni neki.
2020. dec. 24. 22:23
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
Igen. De te jól megmondanád neki! Nélküled ezt senki nem tudja, feltaláltad tyúkxaron a verőért :))
2020. dec. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Ácsi, nem minden kutya azért dagadt mert nem mozgatják sok kutyának betegsége van ami miatt meghízhat illetve olyan testi betegségei is lehetnek amiért nem képes annyit mozogni hogy ne legyen duci. Néha a kevesebb kaja nem megoldás, vannak hízásra hajlamos fajták is.
2020. dec. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
38%
Én is megsimogatnám ezt a kérdezőt ha mozogna a szája :DDD
2020. dec. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

Kutyakozmetikus vagyok, minden MÁSODIK kutya tulsulyos. Szolunk, hogy fogyni kene a kutyanak, mert nem jo neki.


Iden 5 kover kutyanak szakadt el a terdszalagja. Nem fogyasztottak es elszakadt a masik is....



Tavaly egy 6 eves yorki halt meg tulsulyba a szive nem birta.


Kover kutyaknak kattog a laba, nem allnak, zihalnak.


Konkretan halalra vannak a szeretve.


Szolunk parszor.. De aztan felesleges.. Csak a sajat igazukat hajszoljak, de alig eszi es stb...


Biztos a levegotol hizik.



Mikor setaltam nyaron a havanese szukammal. Ponzt rovidre volt nyirva igy remekul latszodott az alakja. 9 eves, ivartalan szuka.


Talalkoztunk egy iszonyu kover yorkival aki nagyon nehezrn vette a levegot a meleg es a koversege miatt. Emlitettem a gazdinak, hogy jajj nagyon liheg szegeny, picit dundi. Ravagta hogy jajj de ivartalanitva van. Erre annyit mondtan hogy az enyem is. De sokat mozgatom es nem tomom kajaval. Erre nem szolt semmit


Vicc hogy egy 3-4 eves kutya kb ugy nez ki mint valami 100eves..csak mert disznora hizlaljak..

2020. dec. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!