Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig bírja frusztráció...

Meddig bírja frusztráció nélkül a kutya megkötve?

Figyelt kérdés
A házunk körül újra csináltatjuk a kerítést, emiatt a kutyit, akinek birodalma a kert, kénytelenek vagyunk néhány napig megkötni, hogy ne vonja el a munkások figyelmét és ne lógjon meg. Korábban sosem volt megkötve, csak sétánál pórázon. Mire figyeljünk? Tisztában vagyunk azzal, hogy nem élete fénypontja lesz az a néhány nap, sajnos más megvalósítható opció nem jut eszünkbe.
2020. dec. 26. 09:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%

Nem magambol indulok ki, én ember vagyok, ez meg egy kutya, nem szeretem az antropomorf szemléletet. A kinti ingerek, az lófsz. A beszélgetés, az őrjöngés az unalomtól.


Az biztos, hogy bármilyen bundájú kutyànak jobb bent, mint láncra verve. Balkán...

2020. dec. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%
Engedd be a hazba.
2020. dec. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem lesz baja, de legalább napi 1x vidd el legalább 2 órát sétálni, futni, szaglászni. Mert különben azt fogja hinni, hogy büntiben van, megviselné. Séta után kapjon egy nagy adagot a kedvenc kajájából, aztán aludni fog, háza legyen.
2020. dec. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!