Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szilveszter éjszakáján tűnt...

Szilveszter éjszakáján tűnt el a kutyám, szerintetek van amivel segíthetnék neki haza találni?

Figyelt kérdés
2 éves kutyáról van szó, aki nem az elszökős típus volt, gyakran engedtem ki a kertbe játszani, ismerte a körzetet. 3 napja folyamatosan keressük a környéken, aggódók nagyon érte, hogy nem tud haza találni.

2021. jan. 3. 22:55
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Haza jött. :)
2021. jan. 5. 11:13
 32/42 anonim ***** válasza:
34%
Chipeltesd be, te szerencsètlen!
2021. jan. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
64%
Hogy volt?
2021. jan. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Már sokan keresték a környékünkön és bejött hozzánk egy fiú és azt mondta, hogy ott volt a közelben és mire kimentem már itthon volt. Ahogy meglátott olyan boldogan futott felém. Jó ideje nem voltam ilyen boldog.
2021. jan. 5. 12:47
 35/42 anonim ***** válasza:
24%
Kamu.
2021. jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Privátban ha átküldöd a teljes neved szívesen rád írok facebookon és küldök képet róla, az órával együtt, mert Iphoneon nem lehet megváltoztatni. Bár szerintem téged legkevésbé sem érdekel, hogy mi van vele, téged csak az hajt hogyan tudsz/próbálsz másokat sértegetni. Őszintén remélem, hogy a kutyáddal nem ilyen vagy. :)
2021. jan. 5. 16:57
 37/42 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon jó! Akkor most keress neki egy normális, felelős gazdát!
2021. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
48%
Mondtam én, hogy nyolcra hazaér.. nem volt nála harmincezer..
2021. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
16%
38 vok.. Nekem egy kutyát a szüleim menhelyre vittek.. csomagtartóban.. 30 éve.. akkor még nem voltak állat jogi kérdések.. a kutya kb 60 Km távolságra volt.. kiszökött, hazajött.. kb két hét kellet neki.. ott állt a kapuban az egyik reggel.. én sem vettem poénra.. mikor elvitték.. viszont megtanultam.. ha elmegy és haza akar jönni ,hazajön.. mi csinálunk belőle öl ebet.. amúgy életképesebb mint mi..
2021. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
52%

Ha tudom hogy félős a kutyám/ macskám/ akármim nem bulikázni megyek hanem vele maradok. Azon a 2-3 estén míg durrogtatnak meg nem kiengedem hanem pórázzal/hámmal kiviszem. Esetleg nyugtatóval készülök.

Érdekes, most,hogy karantén volt talán 1 posztot láttam elszökött kutyáról, pedig minden évben rengeteg van.

Van egy állatmentő ismerősöm, átlag 40-50 kutya van nála(plusz a többi állat) mégis tud figyelni rájuk, nem szöknek se szilveszterkor se máskor 🤷‍♀️

2021. jan. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!