Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bevihetem kézbe a kutyám...

Bevihetem kézbe a kutyám szerintetek?

Figyelt kérdés
pénzt szeretnék levenni az otp-nél , de már nincs nyitva azaz kártyával tudok bemenni , de a kutyám addig be vihetem kézbe amíg leveszem a pénzt? ( arra az 5 percre)

2021. jan. 5. 15:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem igen, én is mentem így be pénzt levenni este, senki sem szólt érte. Ha rám szólt volna a biztonsági őr, mondtam volna, hogy biztos nem kötöm ki a kutyát, fogja meg míg leveszek pénzt. De mellettem volt a kutya arra a kis időre. Senkit sem zavart.
2021. jan. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Nem valószínű, az ajtóra van kirakva erre vonatkozó piktogram.
2021. jan. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

1# vagyok.


Van az OTP-nél is elkülönített helyiség, ami még nem a bankban van, ott van 2 automata. Én is ilyen kis helyiségben voltam a kutyával más banknál. Másik fotocellás ajtó választotta el a banképületbe belépéstől.

2021. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%

Ha van egy piros csíkkal kettévágott kutya az ajtón, akkor nem.


És amúgy is kézben, felvenni, bevihetem, stb...


#1 A biztonsági őr nem komornyik, hanem őr.

2021. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Felőlem lehet lepontozni, tényleg nem szólt érte senki míg arra a kemény 3 percre bementem oda a kis helyiségbe pénzt levenni. End of story.
2021. jan. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ha be van zarva mar nincs biztonsagi or ott.. sose volt olyankor. Csak kamera
2021. jan. 5. 15:54
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha egy bevásárlóközpont épületében van, akkor van. Itt is volt.
2021. jan. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem bevasarlokozpont, otp csak, aminek az eloterebe van az automata
2021. jan. 5. 15:56
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Próbáld meg most mit veszítesz? Semmit. Én bementem vele, leszartam volna ki mit szól.
2021. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Ha bankzárás után nyitod az ajtót a kártyáddal, pont senkit nem fog zavarni, míg (gondolom, ott van) az előtérben lévő ATM-nél kiszolgálod magad. Most, hogy a vírus miatt minden lassúbb, még praktikus is, hogy az esti kutyasétáltatás közben ejtsd meg a pénzfelvétet is.

Én évek óta így csinálom. 20-21-22 h-kor és később: amikor éppen arra kóválygunk.

De itt napközben is megoldható, ugyanis még a biztonsági őr sem szól, ha az előtérben tartózkodó többiek sem kezdenek sápítozni.

Zárás után érdemes sétába iktatni olyan dolgokat, amihez nem kell ügyintéző.

2021. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!