Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Oltás nélküli séta?

Oltás nélküli séta?

Figyelt kérdés
Egy oltása van a kutyának, lassan 3 hónapos. Azt mondták, hogy ki lehet vinni, mert nem lesz baja. Igaz ez?

#kutya #oltás #séta #Nemrólamvanszó #Nesavazzatok
2021. jan. 7. 17:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

Nekem azt mondta az orvos, hogy jelöljek ki egy helyet a ház előtt, ami tiszta, ahová nem járnak más kutyák üríteni, és ott lehetek vele, amíg nem alakul ki a védettség.

Sétáltatni még nem szabad ilyenkor.

Az ember kibír pár hetet cserébe a biztos tudatért hogy nem veszélyezteti a kiskutyája életét. Még lesz sok-sok együtt töltött év a sétákra.

2021. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz! Amig nem kapja meg az oltasi programjat ... millio veszely leselkedik a kutyara ... de meg ha meg is lesz az osszes oltasa, az immunrendszere meg akkor is gyengusz, igaz akkor mar setalni lehet.
2021. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, a 4. oltás után egy héttel érdemes vinni, viszont egyik ismerősöm állítja, hogy már az első oltás után lehet vinni
2021. jan. 7. 17:41
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Veszettseg elleni utan lehet setalni ... az pedig az utolso oltas.
2021. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%
Ne hallgass rank, ne hallgass az ismerosodre ... hallgass az orvosodra (ugy is o fogja kezelni, ha beteg lesz a kutya).
2021. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Amíg az összes védőoltását nem kapta meg, addig ne vidd sétálni a kiskutyát, mert bármit összeszedhet! Tessék kivárni már azt a pár hetet.
2021. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
A kérdéshez is oda lett írva, hogy nem rólam van szó, mikor tanul meg a többség olvasni? :D
2021. jan. 7. 18:00
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
A válaszokban meg "LE LETT ÍRVA" a kérdésre vonatkozó tudnivaló, tehát olvasni tudunk, és teljesen mindegy, hogy ki kinek a nevében tette fel a kérdést. Mi magára a kérdésre válaszoltunk, figyelmen kívül hagyva a kulcsszavakat. Ettől még a válaszok stimmelnek.
2021. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%
Ezt hogyan sikerült kiolvasnod, hogy mi rólad beszéltünk, nem pedig a kutyádról? Szerintem itt nem nekünk kell megtanulnunk olvasni.
2021. jan. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy mondjuk nem rólam van szó! Nem az én kutyám, kis okosok:D
2021. jan. 7. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!