Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kutyáim...

Hogyan szoktassam le a kutyáimat ezekről a rossz szokásokról?

Figyelt kérdés
Mind a két kutya nagyként került hozzám 4 és 5 évesek jelenleg, nem testvérek, ivartalanítva lettek. Kan és szuka.Külön helyet csináltam nekik 6mx12m-es elkerítés. Ha kiengedem őket a nagy udvarra ami füvesítve van akkor a fiú amit ér brutálisan levizel, ezzel indít. Ha naponta hosszú időre kiengedem őket akkor pedig kollektíven sokat kakilnak a fűbe.
2021. jan. 9. 20:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Le akarod szokatni őkat a vizelésről és a kakilásról? Van módszer, tömesd ki őket. De ugye kutyatartó létedre tisztában vagy az alapokkal? Vizelés = területjelölés, kakilás = izgalom. Az ösztönöknek nem fogsz parancsolni. Ha téged zavar, hogy egy kutya ilyet csinál, akkor nem való neked állat.
2021. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jó akkor holnap viszem őket a menhelyre, ott biztos jobb lesz nekik és a probléma is megoldódik.Anyád tömte volna tele a szádat gipszel, amikor még lehetősége volt rá. Egy kérdezős oldalon vagyunk BM!
2021. jan. 9. 20:23
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

Na ne, allatok uritenek, micsoda rossz szokas...

Vidd el oket setalni napi egyszer minimum, es akkor ott is tudjak intezni a dolgaikat, nem csak a kertben. Bar remelem, hogy ezt eddig is igy csinaltad.

Talan ha mar hosszabb ideje vannak nalad, akkor a kan nem fog mindent megjelolni, bar valoszinuleg keson lehetett ivartalanitva, ezert is maradt meg benne ez a szokas. A kakival nem lehet mit kezdeni, ez ilyen, naponta bizony fel kell szedni, kulonben hamar csunya allapotok lesznek.

2021. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagyok, két okj-s kutyákkal suttogó szólt hozzá eddig. Köszi, átlendítettetek a problémán.
2021. jan. 9. 20:37
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Csak mondom azt írta mindkettő felnőttként került hozzá.Ha későn ivartalanították arról nem ő tehet.
2021. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%

Ne legyetek már ekkora seggfejek. Nem szeretné, hogy a kutyahugytól kiégjen a fű. Ennyi.

Sajnos nem tudok érdemben hozzászólni, de ezzel nem vagyok egyedül ahogy látom.

2021. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%

A kérdező kommentjeit jelentettem.


Kérdező, nincs varázsmegoldás. Vidd el a kutyákat sétálni és neveld le azon dolgok jelöléséről, amit meg akarsz kímélni. Vagy ne tarts kutyát.

2021. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én is jelentettem a kommentedet.
2021. jan. 9. 21:16
 9/17 anonim ***** válasza:
29%
Ajj ne legyetek már ilyen gyerekesek.. Ha valaki nem tud normális dolgot írni, tekerjen tovább, a kérdező meg hagyja figyelmen kívül az olyan válaszokat. Ne veszekedjetek már folyton emberek.
2021. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
7/ Az alapján amit írtál. Ha a szüleid a felnevelésed során nehézségekbe ütköztek veled kapcsolatban valaha bármilyen téren és nem volt rá ,,varázsmegoldás", mert ilyen nincs, akkor hogy állna most a szád, ha akkor beadnak téged nevelöintézetbe, azon a címen, hogy akkor valószínűleg nem való nekik gyerek?
2021. jan. 9. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!