Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért és hogyan került hozzáto...

Miért és hogyan került hozzátok a mostani kutyátok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 08:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
83%
Az előző elhunyt .
2021. jan. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Anglia, a hoban fekudt 2 napig es megmentettuk. Chip alapjan megkerestuk a gazdajat es az lemondott rola.
2021. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
98%
Az ilyen kérdéseknél igazán ki lehetne kapcsolni a pontozási lehetőséget, az ég világon semmi értelme. Most is a válaszolók fele le van pontozva, de mit lehet lepontozni ezeken a válaszokon????
2021. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
89%
70%-os lepobtozóbarom megérkezett. Így áll bosszút mindenkin, mert nyomorult az élete.
2021. jan. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Noverem ideallitott egy kiskutyaval (neki mar van 2 nagy), hogy "ocsecskem neveld mar egy kicsit es ha majd nagyobb lesz bemutatjuk a nagy kutyaknak" ... valojaban a tesom kutyaja lenne ... de a nevelgetes alatt annyira megszerettem, hogy eszembe sem jutott visszaadni a kutyat a testveremnek. Igy lett kutyam.
2021. jan. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

12 eves voltam, amikor orokbefogadtuk menhelyrol, miutan 5 eve szerettem volna mar egy kutyat. O imad asni es nagyokat setalni erdos, nyugis helyeken. Mudi-foxi keverek.

A masikat talaltam kidobva, megtartottuk, mert pont akkor koltoztunk kerteshazba, kulonben nem maradhatott volna. O komolyabb kepzest igenyel, belga juhasz fele, meg kicsi volt, de nagyon latszott mar ott is, hogy munkakutya.

A 3.at ramsozta egy ismeros, aki rajott, hogy a kutya nyug neki, tobbszor vigyaztam ra, mielott nyom nelkul eltunt, fel ev utan jelentkezett, hogy kulfoldon van es ott is marad, a kutyat nem tudja kivinni magaval.( Persze akkor mar megszerettem, nem is tudtam volna visszaadni.) O labdamanias. Meg o is nagyokat szeret setalni, tacsko-jack russel keverek.

Aztan talaltam megegy kutyust. Ot felnottkent. Bull tipusu keverek. Nagyon szelid, egybol beilleszkedett, mert megado. Csak egy szereto csaladot akart, semmi mast. Imad setalni velem, a vilag vegere is elsetalna.

Ennyi a tortenetunk.

2021. jan. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerettem volna egy kutyát, aki amellett, hogy kedvenc, tud velem kocogni és túrázni. Viszont nem vagyok élsportoló, az is szempont volt, hogy ne tegyen túl rajtam, szóval passzoljon az aktivitásunk. Végül fajtamentéstől fogadtam örökbe kicsit több, mint 2 éve a kutyámat. Akkor 1,5 évesnek tippelték. Vemhesen lógott be az ideiglenes befogadója udvarába és ott leellett, az idi vette fel a kapcsolatot a fajtamentéssel, akik ivartalanították is. Kidobott kutya lehet azok alapján, amit a viselkedésén, reakcióin látok.
2021. jan. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Miért: júliusban altatni kellett a kutyámat nyirokrák miatt, és nekem teljesen felborul az életem ha nincs kutyám, nem érzem teljesnek.

Hogyan: visszamentünk a fajtamentőkhöz egy hónappal azután hogy elment a kutyám. Először felnőtt kutyát szerettünk volna, sose terveztünk kölyköt, de sajnos (vagy is mostmár így utólag nem sajnos) mindegyikkel volt valami gubanc ami miatt nem jöhetett hozzánk, így megmutatták a kölyköket. Kettőt ajánlottak nekünk, ők voltak a nyugisabbak. Először azt mondtuk hogy nagyon cukik, de nem szeretnénk kölyköt, és abban maradtunk hogyha változik a terv akkor szólunk. Elkezdtem más menhelyeken szétnézni, és találtam egy kutyát aki nagyon megtetszett. Elmentünk megnézni, többször is, de vele is volt valami ami miatt nem tudtuk elhozni (pontosabban nem vele, nem az ő hibájából adódott, de nem tudtuk elhozni). Ez már szeptemberben volt, tehát 2 hónapja nem volt kutyám. Kezdtem becsavarodni, és egyre inkább hajlottam a kölyök felé mert tudtam, hogy nála nem lehet semmilyen probléma, őt mindenképp el tudjuk hozni, viszont ha kinézek még egy felnőtt kutyát, akkor megint kocsikázhatunk órákat, többször, és lehet hogy megint nem lesz kompatibilis, tehát plusz egy hónap és egy csomó energia a semmiért. Így hosszas tanakodás után úgy döntöttünk, hogy elhozzuk a kölyköt. Októberben került hozzánk. Először féltem, mert felnőtt kutyákkal tudok bánni, tudom kezelni őket, viszont kölyköm sosem volt és nem tudtam mire számítsak. De szerencsére alaptalan volt az aggodalmam, mert most van egy 5 hónapos, iszonyat okos, engedelmes kutyám :)

Egyébként fun fact, hogy július 23-án született, az én akkori kutyám pedig 24-én aludt el. Pont egy nappal előtte született.

2021. jan. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
83%
#18: Az a kutya miattatok jött erre az elcseszett világra :)
2021. jan. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is szerettem volna kutyát, több év kérlelés után végre megengedték. Először úgy voltam, hogy mindenképpen Golden retrievert szeretnék, de a szüleim elvittek egy közeli menhelyre, ahol megláttam a leendő kutyámat. Még kölyök volt, öten voltak testvérek. Egy elhagyott buszmegállóban találtak rájuk egy szomszédos megyebeli faluban. Oda lett kirakva egy kis dobozba bezsúfolva. Így kerültek a menhelyre.


Úgy döntöttünk, hogy menhelyi lesz, és elhoztuk. Szerintem sokkal jobban jártam így :)

2021. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!